Jaka karta muzyczna - zewnętrzna

Witam wszystkich czytających mojego posta :smiley: Zaznaczam ze to jest mój pierwszy post na tym portalu :roll:

Zacznę od tego że posiadam stary poczciwy wzmacniacz o nazwie RADMOR 5102-T i mam do niego podłączone dwie kolumny o nazwie Tonsil. Kiedy miałem stacjonarnego PC i do niego podłączony ten wzmacniacz muzyka była zadowalającej jakości. Karta muzyczna w PC to Sound Blaster 128 chyab o ile się nie mylę. Kiedy pozbyłem się PC i kupiłem laptopa, podłączyłem ten wzmacniacz do laptopa pod wyjscie słuchawkowe. I w tym momecie się troszke rozczarowałem. Muzykę słychać jakby leciała z jakiegoś pudełka. Jest naprawde kiepska i domyślam się że jest to wina karty muzycznej w laptopie. Laptop to Benq Joybook A52 ze standardową wbudowaną kartą dźwiękową. Dlatego myślałem aby kupić sobie kartę muzyczną zewnętrzną (taką pod USB). Tylko nie wiem jakie są dobre. Proszę was o pomoc w wyborze. Koszt jaki jestem w stanie na to przeznaczyć to max 200zł. Czy jestem w stanie coś w tych grancach wybrac???