Jaka karta muzyczna

Hejka mam kino domowe ale podlaczone pod zwykłą karte AC97, czy jak kupie lepsza np. soundblaster live to polepszy duzo dżwiek. Powiem ze kino dziala w systemie 5.1 mam mocy 600watt i 250watt subfower takze idzie niezle ale w sumie jak moge to chcialbym polepszyc jakość dzwieku. Dzieki.AA tak apropo to ja RosenG ale z jakiegos powodu nie da sie zalogowac.

Oczywiście, że porządna karta muzyczna polepszy jakoś dźwięku

Tak dzwiek bedzie lepszy sam mam AC97 i bardzo mi basy bucza i hucza w subwooferze i tez planuje zakup Creative Live 24 bo slyszalem jak to daje czadu:)

O tej nie slyszlaem bo w sumie nigdy sie tak kartami nie interesowalem, zawsze mowilo sie o soundblasterlive. A jaki typ, kasas nie gra roli

Ja mam karte Creative Sound Blaster Live! 24-bit i jest świetna. Do zastosowań domowych idealna, przedewszystkim nawet nie droga. Polecam Ci ten model karty. :mrgreen:

Miałem Minta później Live’a i nie umywają się do tego co mam teraz :lol:

a co masz teraz?ja zastanawiałem sie nad kupnem tej karty dzwiękowej

http://arest.pl/index.php?inc=produkt&ID=4659&katid=6

jakmyslicie jest ona dobra jak w tym przedziale cenowym?

Ponoc jest to bardzo dobra karta a z tego co czytam jest lepsza od soundblastera live nawet i chyba sie na nia skusze takze bo widze ze warto!

Tylko ze wszedzie mowia ze trzeba miec SP1 zeby karta dzialala i zeby dalo sie zainstalowac sterowniki wiec chyba musze kupic WinXP orginalnego czy nie ma takiej potrzeby??

Zobacz jeszczę kartę.

:x

Chyba ci się fora pomiliły :?

Może glupie pytanie ale czy jak kupie ta z 7.1 to bedzie dobrze dzialalo czy raczej do mojego systemu 5.1 bedzie lepiej sie nadawac czy to nie gra roli??

Będzie ok. ;]

Jest w opisie. A w przedziale cenowym do 250PLN raczej nie kupisz najlepszej obecnie czyli XFI. A SB Audigy 4 na 100% jest lepsza od SB Audigy 2ZS a kosztuje niewiele więcej :stuck_out_tongue: