Jaka karta najlepsza do 300zł

jaka karta graficzna jest najlepsza do 300zł na sprzęt 2,8ghz 2gb ram zasiłka modecom mc-350 w chciałbym wziąć jakiegoś radeonka np. tego http://www.allegro.pl/item396229282_agp … 00mhz.html

tylko nie wiem czy mi zasilacz pociągnie a jak nie to czy jest jakiaś lepsza/wydajniejsza karta od tej którą ja

GeForce 7600GT np. ta tylko, że nie wiem czy na pewno ta akurat będzie dobra/najlepsza.

Karta wydaję się być OK :smiley:

Pozdro :wink:

ale ja mam zasilacz modecom to jest praktycznie lider w zasilaczach tak przynajmniej mi się wydaje

czesiek144 , zasilacz autora tematu jest ok, nie wiem czemu się go czepiasz.

:x

Może oswiecisz nas, co jest w niej złego ?

nie pociagnie tej karty, czy co ?

szymeks , nie słuchaj go, zasiłka jest dobra, karta też ok ale

jednak postaraj sie wyszukać tą co podał GMajka12.

no właśnie wiem miałem ją kiedyś kupować ale radeonek tez nie jest zły ma 120 potoków to jest coś

A ja bym ci polecił dozbierać 16zł i masz Galaxy GeForce 9600GT

zapomniałem wam powiedzieć że to pod agp potrzebuje karty

weź siedź cicho

on szuka karty na agp

nie tylko agp :frowning:

Pewnie myśli że wszystkie Modecomy to kiepskie zasilacze :roll:

A akurat Modecom MC jest produkcji FSP Fortron

użytkownikowi czesiek144 zasilacz modecom MC pomylił się z modecom FEEL III i raczej z tego całe te nieporozumienie:)

http://allegro.pl/item388553573_gf_7600 … a_waw.html

zawsze to nówka :slight_smile: tylko że aukcja się zaraz kończy…

no i ta byłaby idealna :slight_smile:

a ja jednak myśle że radeonik będzie lepszy co prawda ten ma lepsze takty zresztą nie wiem

edit

sory ona ma gorsze takty :wink: od radeona a po za tym nie ma firmy a radeon sapphire wyprodukował to jest bardzo dobry producent kart grafisznych

ten 76gt o ile widzę to jest od inno3d

Pomyliły mi się te zasilacze.

Przepraszam za mój bezsensowny post #-o

no ale co to w ogole jest za firma :smiley: jednak sapphire to sapphire :smiley:

no ja mam 7300gt na PCI-E i czeka na złożenie ale wygląda karta solidnie :slight_smile: W zasadzie Inno3d robi trochę tych kart:)

edit: literówka;x

Inno3D zle nie jest, produkowane we fabrykach Palita. Marka dobra tylko u nas malo znana, sam mam 88GT tej firmy za 350 zl i jest ok :slight_smile: