Jaka karta plus ewentualnie procek

Witam :wink:

Chciałbym się przywitać najpierw :mrgreen:

Planuję kupić kartę graficzną, mam na oku GeForce 8600GT Palit Sonic +. Chciałem zapytać czy to dobry wybór oraz czy mój sprzęt tą kartę pociągnie :

AMD Athlon 3500+ AM2

Płyta Asus M2N-E

Obecna karta graficzna - GF 7600GT Gigabyte

Zasilacz - 450W był razem z obudową Tracer, więc zasilacz pewnie też Tracer

Chciałbym wydać max. 500 zł, dam radę wybrać jeszcze jakiś procek AMD dwurdzeniowy ?

Czekam na propozycje

Pozdrawiam i życzę miłych świąt :wink:

sprzedaj proca za 120zł, grafę za 200zł i kup

athlon 64x2 4800+ 230zł

palit 9600gt 500zł

modecom mc 350atx 100zł

Dzięki za odpowiedz :wink: Zapomniałem dodać, chciałbym grać w CoDa 4 bez ‘ograniczeń’ jeśli chodzi o FPS’y :wink: Bo teraz to raczej nie zagram spokojnie :confused:

Mógłby się jeszcze ktoś wypowiedzieć ?

spokojnie pograsz na medium/high detalach

filip187 ile masz pamięci ram ??

Pamięci mam 1GB Kingston 667mhz

Przydało by się jeszcze dołożyć kolejne 1GB aby było 2GB.

1GB kosztuje 56 zł

http://www.znak.pl/index.php?cid=305&sc … 7D2N5%2F1G

Co do GeForce 9600GT to kupisz już za 472,56 zł

http://kdo.pl/product_info.php/products_id/25468

Ok nad RAM’em też pomyśle, akurat nie jest drogi :stuck_out_tongue: Czyli mogę śmiało brać 9600 GT ? A co z procem ? Wymieniać, czy zbierać kasę na lepszy, ewentualnie później dokupić ten sam…

Zrób tak jak radzi kozunio12 ,

Czyli rozumiem że Jego konfiguracja jest dobra ? Cieszę się :mrgreen: A ten zasilacz to muszę kupować ? :stuck_out_tongue: A i wgl. nie znalazłem takiego na allegro

Tak dobra … bo Ty tego swojego procka masz jedno rdzeniowego więc wymienisz na dwu.

Zasilacz Twój jeżeli to Tracer no to musisz wymienić. Chyba, że chciałbyś się pozbyć nowych podzespołów.

Na allegro są prawie same modecom-feel (tego się strzeż i za żadne pieniądze nie kupuj). Jest parę MC ale są droższe niż w sklepach. http://www.ceneo.pl/132815

I tej pamięci RAM przydałoby się jeszcze dokupić.

Zasilacze dodawane z obudową są PAŚCIARSKIE !!

U mnie na studiach w nowych kompach są same ModeComy Feel’e lol A ile z nich siedzi u “Adminów” w pudełku spieprzonych to szkoda gadać :slight_smile:

Jeszcze raz dzięki za wyczerpującą odpowiedź :wink: A 350W nie będzie za mało ? Teraz mam 450W, ale zasilacz napewno kupie nowy, tylko nie wiem czy 350W wystarczy, ale jeśli tak mówicie, to raczej wystarczy :slight_smile:

Tak starczy , ale jak chcesz być spokojny to możesz dopłacić do Modecom MC400.

To Twoje 450W to tylko na etykiecie :stuck_out_tongue:

Taa, pewnie ma z 60% tej mocy :smiley:

Koledzy mają racje co do ramu. Dodatkowe 1 GB zawsze się przyda, szczególnie teraz gdy DDR2 są tak tanie.

A żeby zasilacz był tańszy to możesz jakiegoś Fortrona na allegro kupić :slight_smile:

filip187

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.