Jaka karta TV działająca pod MediaCenter?

Witam

Jaką kartę TV polecicie, która będzie działała w Vista Premium, a dokładnie w dodatku MediaCenter, tak, aby nie trzeba było instalować softu producenta?

W chwili obecnej mam WinFast TV2000 XP Expert i ona nie działa w MediaCenter, wyświetla komunikat, że nie odnaleziono karty TV. Sterowniki są zainstalowane dedykowane dla Visty, z certyfikatem.

Pozdrawiam, Grzegorz

Ja mam ten sam proble tylko kartą X500 Video Mate

praktycznie każda na bt878 oraz philipsie 7134 z programem DSCALER :slight_smile: , właściwe to sterowniki nie są potrzebne :slight_smile: MediaCenter to największy szrot visty :wink:

Pod Vistą (Media Center) działają wszystkie tunery TV dedykowane do obsługi Media Center (również te od XP MCE) - sam korzystam z karty firmy Hauppauge - NIE MA PROBLEMÓW Vista ma do niej sterowniki a korzystanie z niej w Media Center jest bardzo dobre.

Pozdrawiam

Mogą tylko to potwierdzić. Za namową użytkowników tego forum mam tuner tej firmy (model 150 bo nie było nigdzie 500) i jestem bardzo zadowolony. Sterowniki w systemie, bezproblemowa instalacja, rozsądna cena i wygodny pilot.

Jeśli możesz zdradzić tajemnicę, jak można bez sterów DScalerem korzystać z karty na BT878, to będę wdzięczny. U mnie na Viście 64 w menadżerze karta ta widnieje jako niezainstalowana - bez sterów - i dscaler poprostu jej nie widzi…

Media Center i szrot? Nigdy nie miałem tak dobrego programu do obsługi karty TV

i mam też kartę Haupapuage 150 i byłęm troche uprzedzony do niej… ale teraz jestem zadowolony i mogę polecić !!

jako ze pracuje w sklepie komputerowym potwierdzam w 100% ze ta firma wydala karty w pelni kompatybilne z vista i jej media centerem.

Ja posiadam kartę Sapphire Theatre 550Pro Tv/Fm i również działa bezproblemowo z Media Center w Viście.

A karty satelitarne?

A jaka karta (z obsluga DVB-T) na USB lub PCMCIA bedzie wspolpracowala z Media Center pod Vista?

Pinnacle PCTV Tuner Kit, 360 zł… http://sklep.vobis.pl/oferta/komponenty … v_usb.aspx ( jest to pakiet

Tak pisze na stronie Pinnacle, ale nie daje głowy więc pokrąż przy tej karcie troche by dowiedzieć się o niej więcej