Jaką karte graf. kupić?

Niedawno wymieniłem pewne rzeczy w komputerze :stuck_out_tongue: .Mam płyte główną(Asrock 4CoreDual-SATA2) z procesorem(INTEL Dual-Core E2160 1,8GHz) i do tego mam jeszcze pamięć RAM (DDR 1 GB 400 MHz+DDR 256 mb). Zastanawiam sie nad kupnem karty graficznej ale nie wiem jaką wziąść mam do dyspozycji 100 zł max 150zł

Prosze o pomoc :mrgreen:

Do dual core karta za 100 zeta, chyba sieciowa.

p.s. dla tych co nie zrozumieją aluzji, jakąkolwiek kartę by nie kupić to i tak będzie kiepska a wydatek zbyteczny,

to jest płyta główna z AGP i PCIe razem?

jeżeli tak, to do 150zł łatwo znaleźć kartę

napisz jeszcze do czego ten komputer ma głównie służyc

EDIT

AGP : Radeon 9700Pro lub 9800

PCIe : Gefoce 6600 albo Radek X700Pro

tak płyta ma AGP i PCI a komp ma służyc do grania przedewszystkim :stuck_out_tongue:

Teraz mam narazie nVidia GeForce2 MX 100/200 :mrgreen: ale to tylko tak zebym mogl siedziec bo miałem Readon 9800 Pro 256M ale sie spaliła

Szukaj czegoś pod PCIe

Geforce 6600 nie jest monstrum, ale na low detalach nawet w COD4 da się pograć :wink:

Możesz poszukać też jakiejś okazji albo wstrzymać się z zakupem i ubierać większą ilość pieniędzy i zainwestować w coś porządnego.

Ten Asrock obsługuje tylko i wyłącznie karty typu P-CIE, z tego co się orientuje.

to do kwoty 150 zł ta jest najlepsza? http://www.allegro.pl/item302067414_lea … kabel.html

Jeżeli szukasz czegoś naprawdę niedrogiego to 6600 idealnie będzie stykał.

Możesz też poszukać jakiegoś 7300, bo teraz można znaleźć wiele okazji.

EDIT

btw, nie wygodniej było napisać temat w dziale Hardware? tam zagląda więcej osób z wiedzą na temat komputerów niż tutaj ;]

Wielkie dzięki :mrgreen: Chyba jednak poszukam 7300

@acu08 kiepsko się orientujesz, ta płyta ma zarówno AGPx8 jak i PCI-Ex4 … w twoim przypadku to bierz oczywiście pod PCI-E (taniej) ale jak chcesz grać to poniżej GF 7300 (choć to i tak słabizna) szkoda cokolwiek kupować…

yyy mam jesczzce jedno pytanie jakbym chciał 7300 to GF,GT,czy GS bo nie wiem czym sie to rozni??

bierz gt i jakbyś znalazł to od sonic’a