Jaką kartę graficzną kupić do mojego komputera

wymiana na fortron 400W.

http://allegro.pl/item257475627_nowy_za … _gwar.html

jest to konieczne?

nie ale zalecane dla dobra twojego sprzętu i bezawaryjnego jego działania.

Tak, na obecnym nowa karta może się zjarać i to nie tylko ona bo może inne rzeczy zjarać ten zasilacz.

ale jak podlacze karte to nic sie nie powinno stac?

Masz odpowiedz wyżej.

jezeli komputer do tej pory dzialal bezawaryjnie na tym zasilaczu, to ile ta nowa karta pobiera wiecej pradu od obecnej karty (nViDIA Geforce 256 32 mb) , ze sugerujecie mi ze moze sie zjarac i inne elemnty?

Dokładnie

dokładnie? czyli jesteś bardziej za wymiana czy żebym pozostał na starym?

Nie żałuj 50-60zł na Delte 400W

Zmień

ale mozesz mi odpowiedziec na to pytanie? :slight_smile:

Siemka ludzie mam problem bo wymieniam karte graficznej z GeForca 5700FX na Radeona 9800Pro i Niewiem czy moja plytka Glowna go pocisnie Bo jak slyszalem to Radki te maja jeszcze zlacza AGp X4.A moja plyta obluguje je Oto Ona VIARAMA U8868…Prosze o szybka odpowiedz :D:D:D:D

te radki są zgodne z agp x4/x8, płytka uciągnie twoją kartę graf. mimo że nie jest najwyższych lotów :P.

To nie bedzie zadnych komplikacji??

Złączono Posta : 26.10.2007 (Pią) 14:42

Jak by nie bylo to wrzuce ja sobie i musze ramu dokupic bo mam malo :stuck_out_tongue:

256mb Heh

nie będzie, co najwiżej zasilacz nie wytrzyma jeśli masz codegena,mustanga,feela 300W. :stuck_out_tongue:

Zasilacz mam 350W

Wymienialem

chłopie nie Waty się liczą a stabilne napięcia, mocna linia +12V (prawdopodobnie lub 5V jak masz płytę główną z zasilaniem tylko 20pin). słowem porządny markowy zasilacz :p.

Ale nie powinien sie spalic??

?? twój ?? a jaki kopiłeś ? :x

Poczekaj zaraz lukne nazwe

Złączono Posta : 26.10.2007 (Pią) 15:10

Firma Jakas Colorsit

Złączono Posta : 26.10.2007 (Pią) 15:10

COLORSIT jakos tak