Jaką kartę graficzną kupić

Mam do wydania ok 200 zł sprzęt jaki posiadam to :

Typ procesora DualCore Intel Pentium E5300, 2600 MHz (13 x 200)

ID płyty głównej DELL Opti 780

Pamięć 4 gb ddr3

zasilacz 305 w

karta graficzna jakaś 64 mb nazwy nie znam

Jaka karta graficzna byłaby do gier najlepsza morze być lepsza od sprzętu bo i tak będę zmieniać całość po trochu .Tak aby gta 4 już na niej działało na full detalach i inne gry jak się da do tej ceny a i nie pisać typu procek za słaby bo i tak to będę zmieniać tylko 1 karta graficzna bo wcale nie mam a nie wiem kiedy będę dalsze upadate robić :smiley:

GTA4 na maksymalnych detalach przy karcie za 200 zł? Nie oczekujesz trochę zbyt wiele?

Podaj markę i model zasilacza, pewnie trzeba będzie go wymienić.

Jaki masz typ obudowy? Miditower czy desktop?

obudowa Miditower

zasilasz della zdjęcie http://imageshack.us/gal.php?id=rZqkx97WlpyqmObc3KHQ3OCT

Radeon HD6670 DDR5 to max dla tego kompa.

jeżeli dobrze odczytałem to ten zasilacz ma 300W (mało)

raczej wątpię by za 200zł można było kupić dobrą kartę na której GTA 4 na max detalach pójdzie może za 300zł by się znalazła

Co do gta to tylko przykład dałem ale żeby pograć w nowsze gry na średnich w dobrej cenie

Powiem tak, nie jestem pewien czy za 200zł kupisz dobrą nową kartę graficzną na której pójdzie Crysis 2 na średnich czyli gra z przed chyba 2-3 lat, nie mówiąc tu o kosztach wymiany zasilacza 200 - 300zł za coś porządnego na kilka lat.

Zasilacz z czarnej listy, koniecznie do wymiany.

Nie ma sensu inwestować w ten zabytek, zbieraj na nowego kompa.

Za 200 zł grafiki do twoich wymagań nie znajdziesz, minimum to 350-450 zł.

nie napisałeś bardzo ważnej rzeczy.

na jakiej rozdzielczości będziesz grał? tzn. jaką rozdzielczość natywną ma twój monitor?

bo jeśli coś około 1200x1024 to w zupełności taka karta http://www.skapiec.pl/site/cat/14/comp/2418557 wystarczy Ci do grania w większość gier.

Rozdzielczość jaką mam to 1440x900 i starcza

Podsumowując za 200zł to możesz co najwyżej dokupić trochę pamięci ram do komputera, ale o wymianie karty graficznej możesz zapomnieć.

sp.

Ja na twoim miejscu najpierw bym zainwestował w dobry zasilacz.