Jaką karte graficzna wybrać by odczuć wzrost wydajnośc

Witam jaka karte graficzna wybrać by odczuć wzrost wydajności teraz mam x550 a fundusze jakies 250zł

7600 GS albo jak dostaniesz to GT

Ja ci mogę sprzedać moją Gigabyte 7600 GT Silent Pipe II na gwarancji w idealnym stanie!! Wzrost wydajności gwarantowany!!

skąd jestes za ile??

Za chwile…

7600 jest ok.

Panu dziękujemy

Chłodzenie pasywne, spore temperatury można na tej karcie smażyć kiełbaski, trzeba mieć dobrze wentylowaną obudowę, o O/C lepiej zapomnieć przy tym chłodzeniu.

To forum to nie giełda.

Ja bym wolał od galaxy z zalmanem kupić lub Palit Sonic.

To że chłodzenie pasywne to jak dla mnie wręcz idealne rozwiązanie, przynajmniej nie ma kolejnego szumiącego wentyla w obudowie, który tylko podwyższa hałas obudowy. Co do temperatur to ewidentnie raczej Panu powinniśmy podziękować, bo nie mam takich doświadczeń jak opisujesz a jeśli ktoś nie jest zwolennikiem tunningowania i podkręcania kompa, co wielkrotnie kończy się porażką, powinien stawiać na sprawdzone rozwiązania a nie tandetę, którą wciskasz typu galaxy lub Palit. Mówię to gdyż pracowałem w hurtowni i sprzedawałem to badziewie, więc przynajmniej ja wolę renomowanych producentów, niż ekonomiczne rozwiązania.

Warszawa i okolice.

Za 300zł mogę oddać! Przyrost wydajnośći w stosunku do twojej będzie bardzo duży! Mogę dodać, iż wczoraj odpaliłem na niej demo Crysisa i w 1024x768 na medium całkiem ładnie śmigało.

Pozdrawiam.

Ps. Wiem że to nie giełda i raczej niczego kreartywnego nie napisałeś, a zaproponować nie zaszkodzi. Karta jest na tyle dobra, że nie martwię się o jej sprzedaż i przede wszystkim jest dobra i idealnie sprawna.

Arfekty przy pasywnym chłodzeniu bez podkręcania przy obudowie kiepsko wentylowanej to jest normalne ??

Przy chłodzeniu powietrznym nie potrzeba dobrze wentylowanej obudowy.

W kartach graficznych Palita w wersji Sonic chłodzenie jest wydajne i ciche.

Przegrzewanie się karty graficznej skraca jej żywot a najczęściej tak jest w kartach z chłodzeniem pasywnym.

Może jakieś dowody ?? bo ja mogą też napisać że tandetą jest Abit i Epox a tak nie jest.

Akurat GeForce z serii 7 i 8 wyszedł Palitowi.

Mnie zastanawia czemu ludzie teraz najczęściej kupują karty Palita przecież to jest taka tandeta gorsze od Gigabyte, ja znam odpowiedz bo są tanie i są tak samo dobre jak karty innych firm np. Asusa, dobrze się kręcą.

Ludzie kupują te karty gdyż zdecydowanie decyduje o wyborze cena, natomiast mało kto zastanawia się, na bazie jakich podzespołów (czyt. ekonimiczne podzespoły) te karty są produkowane. Stąd też cena, tania produkcja, tanie wykonanie i mamy tani sprzęt. Jednakże grzechem byłoby porównywanie wykonania i użytch podzespołów dobrych kart z tanimi zamiennikami.

Artefakty w obudowie kiepsko wentylowanej? Widzę że chyba korzystasz lub ktoś z betonowwej obudowy, proponuję zatem wywiercić dziurkę zeby powietrze sie dostawało do wewnąrz!

Przegrzewanie sie jakiejkolwiek karty skraca jej żywotność !!

twoje opinie są niczym uzasadnione a wręcz banalne w swej treści.

Brak słów to na banialuki o których piszesz! Piszesz poprostu rzeczy oczywiste bo nie od dziś wiadmo że, każda część która się przegrzewa traci na swojej żywtności!! To popierwsze! Po drugie : Jeśli ktoś nie zna podstaw przepływu powietrza w komputerze to lepiej niech nie zabiera się za jego składanie! I znowu piszesz oczywiste rzeczy, czyli banialuki, bo to są podstawy bez których nie ma co podchodzić do montowania zestawu! Twoja wiedza jest niesamowita, brak mi normalnie słów, heh!

Dokładnie kończmy ten temat, a ty mój przyjacielu wracaj do czytania CHIP’a :wink: Jeszcze wiele istotnych informacji przed Tobą.

Nie wiem wszystkiego najlepiej, chyba nikt tego nie wie ale w przeciwieństwie do Ciebie staram się racjonalnie i logicznie formułować wiedzę z tej dziedziny.

Pozdrawiam.

nunek77 Lepiej od razu zrezygnuj z porad jak takie głupoty masz pisać