Jaką kartę muzyczną

Zamiast tej nagrywarki Pioneer 216D

Tutaj masz lepszy zestaw:

beztytuuhl1.jpg

ze sklepu sirius.pl

Jaki masz zasilacz (marka i moc) i czy będziesz kręcił to wszystko?

Co do karty dźwiękowej to możesz wziąć Creative Blaster X-Fi (ok 150 zł) lub Creative Sound Blaster Audigy (na allegro za ok 60-70 zł)

Ale nie X-Fi Audio! Jak już to nawet Używkę Music. Audio nawet nie ma proca od X-Fi tylko stary z Audigy.

benio , jakie masz głośniki/słuchawki przez które będziesz puszczał sygnał z kompa? Jak nic wielkiego to bierz http://www.ceneo.pl/147459

Co do zestawu to lepszy podał alzajac i właśnie coś takiego lepiej złożyć.

Rozumiem, że porządny zasilacz i obudowę masz?

Zasilacz ma bardzo duże znaczenie, obudowa trochę mniej.

Jak masz kasę, to najlepiej (z myślą o ciszy, jakości i przyszłości) Corsair 450W, jak kasy trochę mniej to OCZ SXS 500W rev.2 (nie sugeruj się liczbami, Corsair dostarcza więcej mocy niż ten OCZ).

Co do obudowy to tanie, a dalej bardzo dobre są obudowy Cooler Master Elite np. 331.

I jaki w końcu masz sprzęt audio? W płytach głównych zintegrowana jest karta dźwiękowa, więc jeżeli nic specjalnego, to bym oszczędził na zewnętrznej karcie.

Ta płyta ma zintegrowaną, a Ty dalej nie odpowiedziałeś jaki masz sprzęt…

W takim razie kompletnie nie opłaca Ci się wstawiać karty dźwiękowej, ta zintegrowana z płytą będzie wystarczająca.

Na jaki więc zestaw się decydujesz?

benio , mam tą prawie samą płytę którą tobie poleciłem i na tej samej zintegrowanej karcie muzycznej korzystam z Logitechów X-540 (5.1) i nie ma na co narzekać… z czasem może się kupi coś lepszego ale skoro ty chcesz podłączać słuchawki lub wieżę to zaoszczędź na tej karcie i weź corsaira 450W + cooler master elite 331

alzajac , na tych głośnikach powinieneś już poczuć różnicę między integrą a osobną, spróbujesz, to nie będziesz chciał wyjmować. :slight_smile:

wiem ale kasy na razie niestety na nią nie mam :frowning: ale może po nowym roku już się przesiądę na osobną :smiley:

p.s creative sound blaster audigy wystarczy aby poczuć różnicę chyba :)?

http://www.ceneo.pl/147459 i poczujesz różnicę. :slight_smile: