Jaką kartę pod Pentium D?

Jest droższy o jakieś ~30zł a wydajność jest dwukrotnie większa w porównaniu do gt220.

Karta przyszła, ocena tam gdzieś w Komputerze :smiley: to 6,5 dla pulpitu Areo czy coś takiego a dla gier i programów biurowych 6,5 a wcześniej 5,2 i 4,5 to chyba duża różnica :smiley:

GTA IV jednak nie poszła, może mniej się zacina na najniższych jakie się da, ale myślę, że to wina albo pamięci bo mam tylko 1,5 gb lub procka Pentium D 2,8 Ghz, którego nie mogę podkręcić bo nie mogę odszukać takiego programu.

Na początku w ustawieniach auto. ustawiło się na najwyższych wszystko, i myślałem, że dlatego się zacina jeszcze, ale…

Myliłem się. Obniżyłem wszystko i nic. Gta IV potrzebuje 2 gb ramu min. i chyba dlatego tak muli, nie ?

W CoD 4 jednak grałem na takich średnich, ale jak podłączyłem tą gt 220 to włączyłem wszystko na maxa, dosłownie wszystko ! Co się okazało ? Działa bez najmniejszych przycinek :smiley: Nie wiem jak fps bo nie włączyłem xfire ale później napiszę.

Ogólnie polecam kartę, bo na prawdę nic nie słychać, chłodzenie w stresie przy Cod 4 na maxa detale to 40*C !!

Chcesz podkręcić to poszukaj w BIOSie ustawień CPU i zmień z 200 np na 214.