Jaką kartę sieciową Wi-Fi kupić?

Witam

Wiem że ten temat pojawiał się już na forum ale czasy się zmieniją i to co było dobre pol roku temu nie musi być teraz. Chciałbym kupić katrę sieciową Wi-Fi ale nie wiem jaką. Chodzi mi głównie o siłę nadajnika i niezawodność pracy. Miałem do tej pory D-Link DWL-520+ ale zaczęła mnie dobijać bo z nieznanych przyczyn czasem traci połączenie i sygnał jest niestabilny. Czasem pomaga przeinstalowanie sterowników, ale wymiana na nowsze nie wchodzi w grę bo ich poprostu nie ma (przynajmniej na stronie producenta). Zwykle karta śmiga aż miło np. przez tydzien lub dwa po czym zaczyna wariować. Niedawno zaczęła wyszukiwać jakieś nieistniejące sieci. Co ciekawego i sprawdzonego poleciliścieby w cenie do 300zł? Karta współpracuje z routerem LinkSys WAG54GS, a czasem z EDIMAX AR-7024Wg-A. Zaznaczam, że chodzi o kartę z łączem PCI.

Ja mam D-Link DWL-520+ i chodzi mi sprawnie. nie ma sensu zmieniać. Ja w okolicy w zasięgu mam tylko jedną więc nie wyszukuje mi jakiś nieznanych

No właśnie problem polega na tym, że ja też nie mam w okolicy innych nadajników. Pozatym, była taka akcja, że ten programik do zarządzana kartą siedzący w zasobniku systemowym obok zegarka pokazywał mi brak zasięgu, a program do wykrywania punktów dostępowych “Network Stumbler” widział mój Access Point i pokazywał siłę sygnału w granicach 70-80%.