Jaką karte TV na Kompa

Witam wszystkich mam problem chciałbym odbierać programy telewizyjne na kompie np.TVP1 TVP2 Polsat TVN no wiecie to co się odbiera na zwykłej antenie :lol:

A więc problem polega na tym że nie wiem jak sie za to zabrać :smiley: i tu zwracam się do Was drodzy koledzy i koleżanki o pomoc

Co muszę kupić ile to kosztuje i jaki produkt jest najlepszy z waszych doświadczeń (chodzi mi o takie coś jak karta telewizyjna czy coś tak)

czy muszę podlączyć antene do kompa?

I wrescie czy moja karta graficzna czyli Radeon9600 128mb pozwala na podłączenie tej karty telewizyjnej :lol:

Może to glupie pytania ale akurat w tej kwesti jestem całkiem ciemny :frowning:

Musisz kupić karte TV. Karta graficzna tylko wysyła sygnał do monitora, a za odbiór odpowiada właśnie karta telewizyjna. Dobrą marka jest PixelView :lol: Koszt karty tv wewnętrznej to ok 100 - 150 zł (zależy czy chcesz z radiem, z pilotem i jakimiś tam bajerami :smiley: )

W związku że chdzi o kartę Tv przensze >> Hardware.

No i jak już kupię tą kartę to gdzie ja podlączyć :smiley: i czy jest potrzebna antena :lol: a jak tak to pytak gdzie ją podłączyć?

Jak ja kupisz to montujesz ją w budzie do złącza. Proponuje przy zakupie iść z kompem to ci to zamontują. Antena jest oczywiście potrzebna, to działa jak tv.

Do podlączenia będziesz miał z tyłu obudowy wejście antenowe.

aha to spox a może ma juz ktoś taka karte i może mi powie jaka jest jakoś obrazu :lol: i czy wogule warto to kupować.

Jakość obrazu jak w tv. Mam podłączoną pod nią kablówke i jest ok. :slight_smile:

a jaką masz ta karte tv jezeli można wiedzieć i ile za nią dałes kasy :lol:

ceny kart są różne :smiley:

http://www.apollo.pl/?menu=store&grp=27

Mam karte Philipsa jednak kupiłem ją ponad dwa lata temu. Kosztowała wtedy ponad 200zł.