Jaka kierownica do 250 zł?


(Paluszekmich) #1

witam

tak jak w temacie: jaka jest dobra kierownica do PC do 250 zł ?

pozdrawiam


(witek-pl) #2

Popatrz za jakimś Logitechem, ostatnio sporo potaniały Logi Momo więc inne też nieco poszły w dół (za tą kasę da radę kupić Loga z feedbackiem)...

sam posiadam http://img.nokaut.pl/p/83/0f/830fae042f ... 00x500.jpg (nowszy model z dodatkowym potencjometrem do czułości wskazań kiery). Mimo wszystko nie polecam z powodu notorycznie psującego się potencjometru kierownicy (ja już mam trzecią z koleji i jak ta się znowu rozwali to biorę z powrotem kasę), gdyby nie ten smutny fakt byłaby to bardzo fajna kiera, feedback jest na dobrym poziomie do tego spore pedały (ze sporym skokiem, więc można płynnie operować).


(Mati M92) #3

mam też te kierownice i coś sie stało ponieważ jak np. kręcę w prawo to kierownica kręci w lewo znowu w prawo i tak skacze z jednej strony na drugą. Co sie stało z nią?? Zaniosłem do sklepu to powiedzieli że trzeba ustawić w grze i będzie dobrze ale to nic nie dało??? ODPISZCIE PROSZE!!


(witek-pl) #4

Jaki model? Stary czy nowy (nowy ma potencjometr obok złączy pedałów i zasilania)? Ogólnie tak jak napisałem, potencjometr kiery lub układ sterujący (nie wiem bo nie rozkręcałem) notorycznie się kaszani. Padów, kier, na USB się nie kalibruje, jak podłączysz z neutralnym ustawieniem powinno być od razu OK. Ponadto w przypadku tej kierownicy kalibracja najczęściej tylko pogarsza niż poprawia odczyty. Ustawienia gry nie mają zupełnie nic tu wspólnego jak na dzień dobry pod sterownikiem kiera szaleje. Twoja od razu była skaszaniona czy zaczęła szaleć już po jakimś użytkowaniu?


(Micoud81) #5

Kierownica PC do 250zł? To tylko Logitech... i konkretny tutaj model:

http://www.skapiec.pl/site/cat/72/comp/261479