Jaka konsola Xbox 360

(Sebcio12345) #1

Witam, mam pytanie, może mi ktoś pomoze. Chcę kupić synowi konsolę Xbox 360, za około 900 zł. Prosze o pomoc w zakupie, poradach itd. Ponieważ nie mam pojęcia jaką konsole kupic, czym sie kierować itd. Pozdrawiam i czekam na porady i ewentualne linki. Sebcioseb

(Skr3czu) #2

Lepiej zakup synowi PS3, będzie miał na dużej :wink:

Poczytaj:

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=ps3 … Google&lr=

Pozdrawiam.

(Mateusz Kop) #3

Tutaj masz porównanie rodzai: http://thex.pl/rodzaje-xbox-360/

Edit: Sam używam ps3, więc za dużo Ci nie pomogę. :wink:

(Sebcio12345) #4

Jakbym chcial ps3 to bym pytal o ps3. Dzięki za takie rady

(FXJ) #5

Ceneo. Zależy od zasobności portfela, warto brać od razu z Halo3 na pewno i żeby była V2 a reszta od ciebie zależy czy już ci dysk potrzebny?

(Technocoms) #6

Są trzy wersję Xbox’a 360.Najmocniejsza wersja Elite z wbudowanym 120GB dyskiem twardym i bezprzewodowym kontrolerem. Ceny wahają się od 1300 do 1600zł. Druga wersja to wersja Premium ,posiadająca wbudowany dysk twardy 20 GB i bezprzewodowy kontroler. Cena to 1000 - 1200 zł. Najprostsza wersja to Arcade i nie ma dysku twardego . Cena 800- 900 zł.Radziłbym Ci zakupić wersję Premium. Na Allegro znajdziesz też sporo gier pod Xbox’a 360 oraz flash przeróbki Xbox’a ,które pozwalają na uruchamianie kopii zapasowych gier (i nie tylko).

(system) #7

Jeśli syn ma mniej niż 16 lat, kup mu Wii :stuck_out_tongue: Będzie miał więcej frajdy.

(Mateusz Kop) #8

Jeśli już decyzja padła na xpudło, no to nie nawracaj go. :slight_smile:

Ja także wybrałbym premium. :]

(Sebcio12345) #9

Dzięki za pomoc pozdrawiam sebcioseb.

(Adeczek94) #10

Hehe jak masz kase to bierz XBOX’a 360 Elite :slight_smile:

(Ziomel Hubertdj) #11

ja bym kupił synowi PlayStation 3 dlatego bo mam a mój wójek ma x360 i ps3 lepsze a jak coś za mniejszą cene do ps2 też mam ale narazie gram na ps3 bo mam Gta IV!! :stuck_out_tongue:

a jak coś pszenośnego to nintendo ds lub psp

PS3 lepsze od x- boxa 360