Jaka konsola?

(Printer HP) #1

Głosujemy jaką konsolę macie, lub na jakiej wolicie grać. Piszcie, jeżeli o jakiejś zapomniałem.

@Edit

Ja obecnie posiadam NDS Lite. Mam do niej całkiem sporo gier. Lecz, na PS3 gra się po prostu bosko, więc niema konkurencji.

@ramirez1

Dzięki, za przypomnienie. Całkiem zapomniałem o nich :smiley: .

@Edit

Za przypominanie dziękujemy :slight_smile: . Już niema miejsca w ankiecie (niestety tylko 20 pozycji) :frowning: .

(lith) #2

Głosuję na Nintendo DS, bo taką mam ;p A mam, bo kiedyś dostałem... ogólnie to śmieszny bajer, ale zsam bym sobie czegoś takiego nie kupił :stuck_out_tongue: z zalet to na pewno ekran dotykowy, który działa tam 10x lepiej niż te w telefonach, które miałem okazję pomacać :stuck_out_tongue:

(Karski Karol) #3

Co tam konsola. Przecież najważniejsze są gry, a teraz modne jest sterowanie przy pomocy kontrolerów ruchu.

PS3 ma lepsze gry, ale XBOX 360 fajniejszy kontroler.

Ceny gier takie same, konsol bardzo podobne, ale w PS3 mam odtwarzacz BL a nie DVD.

(Jack8103) #4

Miałem X-a przegrzał sie, teraz psp, a w przysszłości ps3, ewentualnie nowsza wersja :lol:

(Ramirez1) #5

Gdzie SNES ,Sega,GameCube,GameBoy Advance ? Tak całkiem to nie umarły te konsole :slight_smile:

(system) #6

PSP przer...tfu! zmodyfikowane w celu uruchamiania kopii zapasowych gier:D

(Vanshei) #7

Od początku to było tego trochę :wink:

SNES , PSX, 2xPS2 , Xbox i teraz X360 :slight_smile:

Co będzie następne nie mam pojęcia może sprzęt Sony dla odmiany :wink:

Grałem też na Dreamcascie, PSP i GameBoyu ale to nie moje sprzęty były :slight_smile:

Nie dla mnie te małe ekraniki :stuck_out_tongue:

(sla17) #8

Nie mam żadnego, ale grałem na Wii, PSP, X360, PS1, PS2 no i PS3 - PSP to osobna kategoria, bo to przenośne :slight_smile: A ze stacjonarnych to dla mnie jest bezkonkurencyjny X360 - nie interesuje mnie czy to ma BluRay czy coś, ważne że ma najwygodniejszy kontroler jakikolwiek miałem i pograć też można, a między grafiką ogromnej różnicy nie widzę, można powiedzieć że nie widzę wcale.

(system) #9

aaa...

miałem(chronologicznie):

psx, dreamcast, ps2, x360

teraz psp

wszystkie(poza dreamcast) są przer...zmodyfikowane w celu uruchamiania kopii zapasowych gier:D