Jaką konsolę ps3 kupić

Witam! Zastanawiam się nad kupnem konsoli. Jednak w ofercie są różne rodzaje. I tu moje pytanie: jaką najlepiej wybrać, która jest najmniej awaryjna, kompatybilna z ps2, zapewnia najwięcej możliwości?

playstation-playstation-slim-roznice-t350836.html

kompatybilna z ps2 była tylko wersja fat 60gb. niestety wersje poprzednie i te nowe ( slimki) nie są kompatybilne i nie będą. Ja osobiście radze kupić najnowszy model, tylko CECH-2100A. Jeszcze go w polskich sklepach nie ma bo zaczęto produkcje dopiero 26 kwietnia. Ale myślę że w połowie czerwca będzie. CECH-2100A różni się od poprzednika tym że procesor graficzny jest wykonany w 45nm, co za tym idzie mnie się grzeje, mniej pobiera prądu( o 15%! teraz konsola pobiera ok. 80W!), oraz jest znacznie mniej awaryjna. kości pamięci zostały zmienione z 4x 64MB, na 2x 128 ( oczywiście to się zalicza do +) no i poprawiono chodzenie na cichsze i wydajniejsze :wink: Konsola teraz waży o 200g mniej, czyli 3kg. Ja bym czekał na nowy model :slight_smile:

Wielkie dzięki za odp, jeszcze jedno pytanie. Czy jeżeli konsola nie jest wstecznie kompatybilna to jest możliwość podpięcia do niej pada z ps2 ???

Musisz kupić przejściówkę