Jaką konsole wybrac?

Witam

chciałbym sie poardzic co ardzicie kupic kompa nowego czy xboxa360 czy playstation 3??

jeśli masz już kompa to ja był na twoim miejscu zakupił ps3

a to zależy w jakie gry będziesz grywał bo są tytuły które ukazują sie jedynie na jedna konsole :stuck_out_tongue:

pozatym obie konsole są dobre z tym że ps3 jest najtańszym odtwarzaczem blu ray na rynku przy okazji :lol:

Ja bym wybrał PS3. Tylko że jest droższy od Xbox360

nie ty wybierasz tylko on :stuck_out_tongue:

jak masz wystarczająco dużo kasy to bierz PS3 - nowsze technologie i większe możliwości :slight_smile:

PS3 (2399) + drugi pad (199) + pilot (99) + kabel HDMI (99)

Xbox (1499) + HD-DVD z pilotem (899) + drugi pad (159) + Play&charge kit (99) + Wireless Networking Adaptor (350) + rok gry przez

Live! (250)

2796 za PS3

3256 zaXbox

zestawienie z NEO+

oczywiście ceny są orientacyjne, ale coś w tym jest.

PS3

PS3. Wystarczy zobaczyć Uncharted: Drake’s Fortune - obejrzyj game play z gametrailers.com

wybierz PS3 naprawdę warto, a w dodatku będziesz mógł sobie również zagrać w tytuły z PS2

a z PS1 ??

Tez dzialaja.

PS 3 poniewaz jest o wiele lepszy.

ps3 :wink: lepsze

Czyli większość jest za ps3 i ja również.

PS3

Nowy komputer i w necie idzie pograć bardzo dużo ludzi gra, a konsola się starzeje.

Jeżeli jesteś graczem gier typu: FPS, strategie, symulacyjne, sportowe, RPG > to komputer który najlepiej nadaje się w rozgrywki w sieci.

Jeżeli jesteś graczem gier typu: Shootery(Gears of War), Bijatyki, platformowe, wyścigowe, RPG > to konsola która dobrze nadaje się w multiplayer na dwa pady z kumplami przy 42’ calowym ekranie lub na projektorze ekran 3m maksymalnie 11m, popijając zimne piwko :piwko: :piwo:

XBox360 lub PS3 lepiej sam wybierz.

Za komputer trza dać przynajmniej 5000zł

XBox360, PS3 też dasz 3800 zł i kupujesz najlepsze tytuły na wybraną konsolę.

Na Xbox360 pograsz w gry z Xbox-a które są o niebo lepsze od tych z PS2

ja bym sobie wziął Xklocka, jakoś mi bardziej przypada do gustu niż PS3

a co do gier nie wszystkie gry z PS2 i PS1 działają na PS3, praktycznie z PS1 żadna gra nie działa, a z PS2 działają tylko tekstury są gorsze niż w PS2

Wczoraj wyszedł update do PS3 który oferuje pobijanie rozdiałki z gier na PS2 do 1080p/PSX + filtry tekstur. Co z PS1 żedna gra nie działa, to już z PS2 więcej nie diziała.

Tu masz porównanie:

http://www.ps3site.pl/media/2007/05/149.jpg

jak dla mnie to szkoda kasy. kupilbym na twoim miejscu PS2. mase gier, super zabawa. :slight_smile: i niewielki koszt.

konsola (~460zl) + przerobienie(~130zl) + karta 8MB (~49zl) = ~640zl.

Naprawde super zabawa:)

ew. jak masz kase to moze kup sobie Nintendo Wii :slight_smile:

Pozdrawiam.

:x to jest forum na którym nie propaguje się piratów :stuck_out_tongue:

jak chcesz zmarnować kasę to kup… to jest całe g****

bierz PS3 - konsola nowej generacji… no i GTA4 niedlugo na nią wyjdzie :smiley:

Tylko i wyłącznie Xbox 360