Jaką książke ostatnio przeczytaliście?

Witam nie było chyba takiego tematu więc ja zaczne.Jakie ostatnio przeczytaliście książki i o jakiej były tematyce ja przeczytałem protokół sigmy Roberta Ludluma i Dana Browna kod da Vinci lubie kryminały i thillery

A ja CKM :mrgreen: żart…

Ja jestem w trakcie czytania ‘‘Pamiętnik z powstania warszawskiego’’

Powiedzcie mi koledzy czy wiecie jaka jest rocznica 1 sierpnia?

Rocznica śmierci wokalsity i gitarzysty Nirvany? :mrgreen:

A ja nie pamiętam, co ostatnio przeczytałem, bo mało czytam…

Powstanie warszawskie

ostatnio pomyślmy… Eragon i Najstarszy Christophera Paoliniego; Czarodzieje Skrzydła nocy, Władczyni Demonów,Krwawy księżyć Geoffreya Huntingtona; Kod Leonardo Da Vinci Dana Browna; Złote Korony księcia dardanów i W cieniu hetyckiego Sfinksa Eugeniusza Paukszty.

Oj kolego obywatelu śmierć Kurta ma sie nic do tamtych wydarzeń.

I tak wygląda społeczeństwo polskie nawet nie zna swej historii i nie wiedzą kto za nich życie oddawał :frowning:

Złączono Posta : 29.07.2006 (Sob) 19:06

master_zonk6

Masz piwo u mnie

“Nie mów nikomu” Harlana Coben’a - obecnie czytam, bardzo fajny thriller :wink:

“Strefa śmierci”- Stephena Kinga

A teraz zacząłem “Grimpow” - Rafael Abalos

“Nie mów nikomu” Harlana Coben’a tez zamierzam przeczytać w najbliższym czasie i philips nie rób sobie żartów

“Stan zagrożenia” (“Clear and present danger”) Toma Clancy’ego już chyba po raz trzeci, a jutro powinienem skończyć “Syndykat zbrodni” (“The Stockholm Syndicate”) Colina Forbes’a :wink:

jak widać zdecydowanie dominuje sensacja, najchętniej technothriller

Słyszałem też że dobra jest Tożsamość Bourne’a Roberta Ludluma

“Php i MySQL. Tworzenie stron www. Vademecum profesjonalisty.” (jestem w trakcie…)

A ostatnia, którą dokończyłem to “Porady seksualne dr Tatiany, czyli wstęp do biologii ewolucyjnej seksu” :smiley:

żadnej :slight_smile:

aju nie czytać książek :mrgreen:

No faktycznie jest się czym chwalić.

Właśnie tak to jest jest z naszymi rodakami nbie czytają wogule książek a jak człowiek nie czyta to sie nie rozwija

Złączono Posta : 29.07.2006 (Sob) 20:58

Tak to własnie jest z naszymi rodakami wogule nie czytają książek i bardzo źle bo jak człowiek nie czyta to sie nie rozwija aju jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie pisz

A. Sapkowski “Ostatnie życzenie” “Miecz przeznaczenia” “Krew Elfów” no i jestem w trakcie “Czas Pogardy” no i to była oczywiście fantastyna z udziałem Wiedzmina Geralta (jakoś inaczej to się pisze ale tak się czyta:D)

A tak o to jeszcze przeczytałem książki o tematyce Gwiezdnych Wojen:

Terry Brooks “Mroczne Widmo”

Alan Dean Foster “Nadchodząca Burza”

R.A. Salvatore “Atak Klonów”

Matther Stover “Zemsta Sithów”

A.C. Crispin "Rajska Pułapka

A.C. Crispin “Gambit Huttów”

Zdecydowanie Chirstopher Paolini - Eragon i ten sam autor “Najstarszy”(cz.2 Eragona:-D)

a ja myśle że czytanie ksiażek to strata czasu i pieniędzy! :mrgreen: :mrgreen:

Lepiej pośiedzieć przy kompie, pograć w coś ciekawego :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: lub posiedzieć na forum dobrepogramy! :smiley: :mrgreen: :mrgreen: