Jaką książke ostatnio przeczytaliście?

(Kubekster) #1

Witam nie było chyba takiego tematu więc ja zaczne.Jakie ostatnio przeczytaliście książki i o jakiej były tematyce ja przeczytałem protokół sigmy Roberta Ludluma i Dana Browna kod da Vinci lubie kryminały i thillery

(Philips Piotr) #2

A ja CKM :mrgreen: żart...

(Adampigan) #3

Ja jestem w trakcie czytania ''Pamiętnik z powstania warszawskiego''

Powiedzcie mi koledzy czy wiecie jaka jest rocznica 1 sierpnia?

(Morgenowsky) #4

Rocznica śmierci wokalsity i gitarzysty Nirvany? :mrgreen:

A ja nie pamiętam, co ostatnio przeczytałem, bo mało czytam...

(Danielm86) #5

Powstanie warszawskie

(Jakubmysz) #6

ostatnio pomyślmy... Eragon i Najstarszy Christophera Paoliniego; Czarodzieje Skrzydła nocy, Władczyni Demonów,Krwawy księżyć Geoffreya Huntingtona; Kod Leonardo Da Vinci Dana Browna; Złote Korony księcia dardanów i W cieniu hetyckiego Sfinksa Eugeniusza Paukszty.

(Adampigan) #7

Oj kolego obywatelu śmierć Kurta ma sie nic do tamtych wydarzeń.

I tak wygląda społeczeństwo polskie nawet nie zna swej historii i nie wiedzą kto za nich życie oddawał :frowning:

Złączono Posta : 29.07.2006 (Sob) 19:06

master_zonk6

Masz piwo u mnie

(Kicior) #8

"Nie mów nikomu" Harlana Coben'a - obecnie czytam, bardzo fajny thriller :wink:

(Mwojciechowski55) #9

"Strefa śmierci"- Stephena Kinga

A teraz zacząłem "Grimpow" - Rafael Abalos

(Kubekster) #10

"Nie mów nikomu" Harlana Coben'a tez zamierzam przeczytać w najbliższym czasie i philips nie rób sobie żartów

(Airborn) #11

"Stan zagrożenia" ("Clear and present danger") Toma Clancy'ego już chyba po raz trzeci, a jutro powinienem skończyć "Syndykat zbrodni" ("The Stockholm Syndicate") Colina Forbes'a :wink:

jak widać zdecydowanie dominuje sensacja, najchętniej technothriller

(Kubekster) #12

Słyszałem też że dobra jest Tożsamość Bourne'a Roberta Ludluma

(Zagorskid) #13

"Php i MySQL. Tworzenie stron www. Vademecum profesjonalisty." (jestem w trakcie...)

A ostatnia, którą dokończyłem to "Porady seksualne dr Tatiany, czyli wstęp do biologii ewolucyjnej seksu" :smiley:

(Lost World) #14

żadnej :slight_smile:

(aju) #15

aju nie czytać książek :mrgreen:

(Tommekx) #16

No faktycznie jest się czym chwalić.

(Kubekster) #17

Właśnie tak to jest jest z naszymi rodakami nbie czytają wogule książek a jak człowiek nie czyta to sie nie rozwija

Złączono Posta : 29.07.2006 (Sob) 20:58

Tak to własnie jest z naszymi rodakami wogule nie czytają książek i bardzo źle bo jak człowiek nie czyta to sie nie rozwija aju jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie pisz

(Gruberek) #18

A. Sapkowski "Ostatnie życzenie" "Miecz przeznaczenia" "Krew Elfów" no i jestem w trakcie "Czas Pogardy" no i to była oczywiście fantastyna z udziałem Wiedzmina Geralta (jakoś inaczej to się pisze ale tak się czyta:D)

A tak o to jeszcze przeczytałem książki o tematyce Gwiezdnych Wojen:

Terry Brooks "Mroczne Widmo"

Alan Dean Foster "Nadchodząca Burza"

R.A. Salvatore "Atak Klonów"

Matther Stover "Zemsta Sithów"

A.C. Crispin "Rajska Pułapka

A.C. Crispin "Gambit Huttów"

(Radekskl) #19

Zdecydowanie Chirstopher Paolini - Eragon i ten sam autor "Najstarszy"(cz.2 Eragona:-D)

(Pikus Po) #20

a ja myśle że czytanie ksiażek to strata czasu i pieniędzy! :mrgreen: :mrgreen:

Lepiej pośiedzieć przy kompie, pograć w coś ciekawego :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: lub posiedzieć na forum dobrepogramy! :smiley: :mrgreen: :mrgreen: