Jaką książke ostatnio przeczytaliście?

Kod Leonardo Da Vinci Dana Browna, ale powiem szczerze tego sie czytac nie da…nie podoba mi sie ta ksiazka nic, a nic…przeczytałem 40 stron poprstu odłozyłem ja na półkę i nie mam zamiaru kończyc jej czytania…narobili dużo pompy wokół tej ksiązki a w rzeczywistości jest nic nie warta :slight_smile:

A co sądzicie o książce (bo mam zamiar ją sobie kupić):

“Sztuka infiltracji” Kevin D. Mitnick

to źle myślisz :sciana:

a co ja przeczytałem osatnio ? trochę tego było :slight_smile: : z Kellermana :

  1. Terapia

  2. Kiedy pęka tama

  3. Billy Straight

Potem był Matthew Pearl i jego Klub Dantego.

Jeszcze dwie fenomenalne książki : fotografik i posada - ale zapomniałem (na amen) autora :beksa:

‘Trylogia’ H.Sienkiewicza :slight_smile: tego to chyba nikt nie czytał :slight_smile:

co do Dana Browna: myślę, że jego książki są do przeczytania jeden raz, a potem można je nawet do kosza wyrzucić, czego się nie da powiedzieć o innych autorach; sukces jego ‘Kod LdV’ jest tylko dziełem marketingowców i speców od reklamy, a nie jest na pewno miarą jakości tego dzieła

a kto książek nie czyta jest wg mnie beznadziejnym gościem :x

Zapomniałem :slight_smile: jeszcze Dywizjon 303 - świetna książka :slight_smile:

a ja ostatni przeczytalem znaczy sie musualem przezcytac lekture pt.“Hamlet” :stuck_out_tongue:

Jak to nie.

“Potop” mozna powiedzieć, że znam na pamięć :slight_smile: 3 razy czytałem :slight_smile:

Bardzo lubię czytać książki :lol: Lubię polskich pisarzy fantasy,a moim ulubionym jest Andrzej Pilipiuk , a ukochanym bohaterem Jakub Wędrowycz , wiejski egzorcysta amator, obdarzony “mocą” i wybitną inteligencją,której nie zdołały zniszczyć hektolitry wypitej truskawkowej pryty :wink: ,bimbru różnej jakości ani innych dziwnych wynalazków.Jest to postać o podejrzanej moralności,tak barwna i interesująca ,że trudno o niej zapomnieć…dlatego też właśnie skończyłam czytać po raz trzeci lub czwarty jeden z tomów o Jakubie pt. Kroniki Jakuba Wędrowycza.Przygody Jakuba są niesamowite,opisane są bardzo zabawnie, do tego stopnia,że czytając,za każdym razem dosłownie tarzam się ze śmiechu :rotfl: Wszystkie cztery tomy o Jakubie przeczytałam po kilka razy, dlatego z niecierpliwością czekam na kolejny ![-o<

Twoja wypowiedź świadczy tylko o twojej inteligencji jak byś czytał książki to bys był mądrzejszy

Ubf & Unilever - oferta handlowa :wink:

Stwierdzam z przykrością że ostatnio nie mam czasu na czytanie :frowning:

Ostatnia to "…płakaliśmy bez łez… " Gideona Graffa

Książka o więźniach żydowskiego Sondercommando z obozu Aushwitz

E-BOOK

Tony_Buzan_Podręcznik_Szybkiego czytania

Ja jeszcze zapomniałem też przeczytałem “Kod Leonarda” i w sumie to nawet może być.

A co do tej reklamy i spaców od marketingi i takie tam … w sumie były niepotrzebne:D wystarczyło dać książkę jakiemyś księdzu od to polecił dalej aby przeczytał jaki tu są “brednie” napisane a ten podał dalej i dalej aż w końcu wszyscy księża się zburzyli i zaczeli robić “anty reklame” która zadziałała jako najlepsza reklama:D

A co do nowej książki Dan’a to może ktoś już przeczytał?

Czytam teraz George Orwell - “Rok 1984” (przeczytałem już 75%).

Fajna lektura - POLECAM

Ostatnie lektury to 13 część z mojej ulubionej serii Przygody Trzech Detektywów A. Hitchcocka pt. “Zabójcza ekstaza”,

Równolegle jestem w trakcie lektury Apokalipsy św. Jana.

Także przeczytałem nieźle się uśmiałem :smiley:

Jak ja kocham tę serie :mrgreen: (o ile się nie pamiętam to byli tam Pet, Bob i takie dziwne chyba jupiter :slight_smile: )

A ostatnio czytałem ostatnią część Harrego Pottera i Książe Półkrwi :slight_smile:

Pete Crenshaw, Bob Andrews i Jupiter Jones :wink:

:x :x :x

Robert Ludlum “Opcja Paryska”

równolegle jestem w trakcie przerabiania Biblii Photoshopa CS2 :slight_smile: