Jaka ładowarkę akumulatorków do 150zł polecacie

znalazłem coś takiego:

http://elbiz.pl/product_info.php?cPath= … ts_id=9616

http://elbiz.pl/product_info.php?cPath= … s_id=10832

Jakie baterie chcesz ładować- R3, R6, 6F22?

Czy ładowarka mam być w zestawie z bateriami czy bez.

Ile ma ładować jednocześnie ogniw?

żeby łądoewała 4, będę głównie ładował AA Ni-Mh no i o pojemności conajmniej 2500mAH, może być bez baterii w zestawie

wiem że jeśli ma ładować szybko to musi mieć jakieś zabezpieczenia żeby akumulatorki się nie przegrzewały co skróci ich żywot, dobrze by było żeby mogła ładowac akumulatorki o pojemność 3300

:lol: ciekawe kiedy dojdzie do tego że ludzie będą potrzebować pomocy na forum przy zakupie chleba :stuck_out_tongue:

punkomuzykant a co kupiłbyś ładowarkę z Biedronki czy MM?? To jest pytanie retoryczne… widziałem niedawno reklamę wiem że taka zielono-biała ładowara za 129 zł full wypas.

Kupiłbym raz i porządną typu zestawik energizer i tyle po co się kogoś pytać o pierdoły. pozdro all

skoro nie pomagasz to co po zabierasz głos

widać jak się znasz,podaj może model jaki zakupiłeś

chce jakaś procesorową, jakbyś wiedział to przy zakupie ładowarki nie kieruje się tylko prędkością ładowania ale zależy mi na tym aby ładowała akumulatorki o bardzo dużej pojemność np 3300 i bezpiecznie a nie pakowała je dużym napięciem przegrzewając je. jest dużo innych firm zajmujących się automatyką przemysłową niekoniecznie reklamujących swoje produkty króliczkami w przerwie meczu dlatego liczę na zdanie osób mających w tym temacie wiedze i doświadczenie. nie mam zamiaru kupić do ojca firmy 5 ładowarek które później pójda do kosza i jedyny z nich pożytek to będzie taki że odpisze sobie od nich vat i wrzucę w amortyzację więc punkomuzykant daruj sobie bo widzę że wiedzą w tym temacie nie zabłyśniesz

ładowarka nie musi mieć zasilacza samochodowego ale dobrze żeby miała funkcję podtrzymywania stanu naładowanych akumulatorków i żeby można było ładować naraz 4 akumulatorki o różnym stopniu naładowania i różnej pojemności

bo mnie to śmieszy

jak byś nie wiedział to nie żyjemy w czasach kamienia łupanego i prawie każda ładowarka w tej cenie ma coś takiego.

i co znalazłeś ? normalne ładowarki dostępne praktycznie wszędzie :stuck_out_tongue:

nie chce mi się w ogóle dyskutować z Tobą bo żadna z tego przyjemność a tym bardziej nic merytorycznego z tej dyskusji nie wynika a właśnie temu służy to forum.

żegnam punkomuzykant

Złączono Posta : 11.06.2007 (Pon) 16:27

to zachowaj to dla siebie, mnie też śmieszy wiele rzeczy ale jak mogę pomóc to staram się to robić a nie zabłysnąć szczeniackimi odzywkami. polecam Ci irca albo jakiś czat. chciałem zauważyć, że to nie Ty jesteś moderatorem a skoro Cię tak wszsytko bawi to może spróbuj szczęścia w cyrku bo Ty stary na klauna się w takim razie nadajesz

Jeśli stawiasz na jakość to:

8916203

jeśli jakość - cena

8674492

wszystko znajdziesz na sklep.north.pl szukaj po nr co podałem lub rozejrzyj sie po całej ofercie ładowarek

http://sklep.north.pl/szukaj/szukaj.php?grupa=380&idgrupy=2

W zasadzie juz każda ładowarka powyżej kwoty 100 zl ( oczywiscie 100 bez akumulatorków ) jest z wyższej półki.

Osobiscie posiadam Pentagram extreme i ładują nią aku PHILIPS mulitlife 2450 mAH, ładowanie zajmuje przysłowiowe mgnienie oka ale też cena 139 + przesyłka robie swoje, aha w cene wliczony jest zasilacz samochodowy.

I troche o ładowarce :

gwarancja 24 miesiące

procesorowa, sieciowa z oddzielnym zasilaczem

prąd ładowania:

AA x 1 4000 mA

AA x 2 4000 mA

AA x 3 4000 mA

AA x 4 4000 mA

AAA x 1 1700 mA

AAA x 2 1700 mA

AAA x 3 1700 mA

AAA x 4 1700 mA

funkcje zabezpieczajace

• odcięcie –dV

• zabezpieczenie czasowe chroniące przed przeładowaniem

• zabezpieczenie przez przegrzaniem

• zabezpieczenie przed nieprawidłowym włożeniem ogniw

• wykrywanie uszkodzonego akumulatora

• wykrywanie baterii alkalicznych

liczba kanałów - 4 indywidualne kanały ładowania

ładowanie podtrzymujące - tak

napięcie wyjściowe

AA: 4x (1,4V 4A)

AAA: 4x (1,4V 1,7A)

To najistotniejsze dane, wydaje mi sie, ze powinna sprostać twoim wymaganiom, no i 24 miesiące gwarancji mówią same za siebie.

Bezproblemowo dostępna na allegro.