Jaką lubisz wersję Windows?

Ja lubię 5.1 (XP).

ja też za XP może dlatego że mój komp nie jest za dobry żeby w viste inwestować …

jeżeli chodzi o gry to zdecydowanie wole xp-ka

Bez dwóch zdań XP.

Ja lubię Windows XP,z Windows Vista nigdy nie miałem do czynienia a chciałbym ją mieć,lecz zanim wymienie kompa to zdecyduję się chyba na Windows 7 o ile pasek menu oraz Menu start będą takie jak te z Visty

scorpion1948 jest ładniejszy i funkcjonalniejszy niż w viście

Najbardziej pasowała mi Win98SE, mam do dzisiaj i nie przyszło mi na myśl odsprzedać. Po kupnie nowego kompa z powrotem wrzucę na obecnego, i zrobię z niego coś na kształt media center z wbudowanym w budę monitorkiem LCD 7" dla konfortu obsługi. System się przyda jak nic, bardzo szybki start, z wyciętymi zbędnymi dodatkami do max`a…

ja też lubie XP poniewasz vista ma tylko wygląd fajny a ogólnie xp jest wydajniejszy :slight_smile:

xp 64 :slight_smile:

Ja najbardziej lubię Vistę, ponieważ dodano wiele ciekawych rozszerzeń i zmieniono interfejs. Każda gra działa bardzo dobrze, czasem tylko trzeba poszukać w Internecie, jak ją uruchomić.

Tylko XP i na razie żaden inny.

Jestem wiernym fanem Windows XP. Vista zraziła mnie instalacją (a raczej niemożliwością) Neostrady. Ale coś czuję, że przesiądę się na Windows 7 w przyszłości…

XP rlz ^^

Vista sux :killer:

vista, xp to dla mnie antyk

Vista. Dla mnie XP to staroć. :wink:

Windows Vista.

Win Xp ale jego modyfikacje Win Dt ale to prawie to samo

XP i Vista

Wolę Windows XP szybki w miarę stabilny na Windows Vista jest dużo negatywnych opini na wielu forach nie testowałem jeszcze jak narazie Visty z pwodów sprzętowych ale Vista to tylko świecidełka ten system to tylko dla dzieci co lubią ozdobę

No właśnie, nie testowałeś. Ja z początku też uważałe że vista to ■■■■, potem zainstalowałem , powyłączałem pare rzeczy i system sprawuje się bardzo dobrze.