Jaką lubisz wersję Windows?

Lubię Windows 7 a używam Visty

Kto mówi że do gier XP to nie widział najnowszego DirectX w akcji, różnica znacząca. Microsoftu jedyny naprawdę udany system to Windows Mobile.

Najlepsza jest Vista, xp to stary i właściwie w ogóle nie zoptymalizowany system. Tam gdzie Vista czy Ubuntu chodzi dobrze, on muli się niemiłosiernie. XP to antyk, już właściwie w 2008 powinno się o nim zapomnieć. XPekowi jeszcze duuuuuuuużo do tego, by był chociaż w połowie tak dobry jak Vista.

Haha rozśmieszyłeś mnie, może XP jest wolnieszy od visty? Vista i optymalizacja o_O Co z tego że XP jest starszy skoro mniej obciąża PC, jest bardziej niezawodny, stabilniejszy i lepszy do gier?^^ No ale jeżeli data wydania systemu jest dla ciebie tak ważna… Vista już zaczyna dzielić losy ME, przesiądź się na sevena - jest nie jest “antykiem”, którym vista będzie po jego premierze.

Gdyby dało sie juz w tej chwili normalnie i bez problemow tego używać to chyba najbradziej odpowiadała by mi 7ka, ale jak narazie Vista.

fra234 byś choć nie pisał takich głupot że XP to zabytek. Powiedz mi co ma takiego Vista że jest lepsza od XP oprócz tak wspaniałego wyglądu hehehe i że jest zasobożerna. Znam sporo ludzi że po kupnie laptopa czy PC wgraną Vistą to po tygodniu woleli wydać 250zł i kupić Windows XP OEM…

a jak ktoś nie lubi żadnej to co ma wybrać?

Viste, w to ze ktoś ją lubi chyba i tak nikt tu nie uwierzy :wink:

Dokładnie miałem viste 32bit i byłem z niej bardzo zadowolony i była o wiele lspsza niż XP64bit

Windows Vista, na początku ciężko i trudno mi było porzucić starego dobrego xpka na którym pracowałem przez parę lat ale teraz jednak tego kroku nie żałuję…

Zdecydowanie Vista, ponieważ odpowiada mi jej dużo lepszy wygląd i kilka dodatkowych funkcji, których brakuje w XP.

A choćby to, że pod Vistą jest bardzo mało zwisów i raportów o błędach. Dzieje się tak tylko, jeśli otworzy się starszy program nie pisany na Vistę, ale to też nie zawsze. Natomiast nie ma siły by w XP przez tydzień nie pokazał się raport, że explorer nie działa czy coś innego. Vista na komputerze o 2 x takich parametrach (czyt moim ;))), jakie są minimalne i z Antyvirusem działa wyśmienicie, a XP na innym komputerze, który też spełnia 2 x jego wymagania XP z antywirusem strasznie muli! Bez antywirusa chodzi lepiej, ale i tak daleko mu do Visty czy Ubuntu. Nie chcę się kłócić, to tylko moje subiektywne odczucia.

XP zdecydowanie / Vista to śmieć połowa gier nie wchodzi w ogóle ŻAL :stuck_out_tongue:

Niezły masz wyznacznik tego co dobre a co złe. Kup sobie lepiej konsole, tam nic sie nie wiesza, gry sie odpalają zawsze i sprzet zawsze spełniaja wymagania, a jak pomyslisz odpowiedno wczesniej to nawet i “kopie pożyczone od kolegi” odpalisz łatwiej niz na kompie- bez znaczenia jaki by mial system.

Windows 7 i Vista :slight_smile:

Z tobą się zgadzam :slight_smile:

A ja nie. Te bzdury były dobre w 2007 r. tuż po wyjściu Visty. Teraz jest już dobrze.

BTW.

Rzeczywiście “najdobrzejszy” program. :stuck_out_tongue:

avast też jest do bani, tak samo jak skype i gadu gadu :wink:

a ja nie lubię w ogóle windowsa ale jestem na niego niestety skazany :confused: używam visty na lepszym kompie i xp na gorszym i oba te systemy są do bani…

sam jesteś do bani…

Nie. On po prostu przekabacił się na Fanboya Apple - od teraz wszystko co nie Apple jest “do bani” :stuck_out_tongue: