Jaka maks. prędkość łącza w neostradzie TP


(Pablo79) #1

Jaką maksymalną predkość łączą w usłudze neostrada TP mogę wziąć na tych parametrach łącza?

image_id: 3635


(Ehodlik) #2

najlepiej zadzwonić do BOK i dopytać o te wszystkie szczegóły. Poza tym jak nie jesteś pewny co do prędkości to zawsze możesz wziąć net na próbę + 2 pierwsze miesiące abonamentu za free. O ile jest to jeszcze aktualne?


(adpawl) #3

Nic mi nie wiadomo o możliwości "na próbę" i w dodatku z dwoma miechami gratis.

Można jednak zadzwonić i poprosić o testowe zwiększenie synchronizacji - zwiększą synchro połączenia (prędkość pobierania/wysyłania nie ulegnie zmianie)

-dzięki temu można sprawdzić czy nowa opcja działała by stabilnie czy nie.


(djosdanielos) #4

na próbę przez 2 miesiące promocja tylko dla nowych klientów tak pisze gdzieś w regulaminie ale możesz dzwonić pod 801505505 i poprosic o ustawienie synchronizacjii pod 20Mb i zobaczyć w parametrach ile jest


(Ehodlik) #5

do tej pory możliwość testowania obejmowała okres 1 miesiąca (w przypadku neta), 2 pierwsze miesiące abonamentu są za darmo bez względu na wysokość abonamentu.


(Ulth) #6

Nie ma już takiej możliwości sprawdzania na "chwilę".


(Wilku154) #7

Jest obecnie możliwość testowania łącza 2MB/S przez miesiac czasu. Właśnie z tego korzystam. Po 30 dniach decydujemy czy się nam podoba czy nie jeśli nie podejmiemy decyzji umowa przechodzi na 24 mies. i 2 pierwsze mies. sa za free pozniej co miesiac ok 50zl


(Djwok) #8

z tego co się orientuje, w Tepsie od pewnego czasu można również pakiety TV wziąć na próbę ( np. w promo z mega telewizją)

Obowiązują tam podobne zasady jak w przypadku Neo.