Jaką masz Przeglądarke?

Temat mówi sam za siebie :))

było wiele razy… wystarczyło użyć wyszukiwarki…

P.S. Mam Mozillę Firefox…

K-Meleon

więc jak było wiele razy to jeszcze jeden nie zaszkodzi :smiley: .

Netscape Navigator.

co jest najszybsze?

mozilla firefox , opera też niczego sobie ale zdecydowanie wolę opcje numer jeden

Mozilla Firefox i Links

no chyba że moderator niechący zajży :wink:

Oczywiście, że Firefox.

Mozilla Firefox… mam też Internet Explorer ale z tego nie korzystam :slight_smile:

Tylko Mozilla Firefox 2.0, bardzo przyjemna i przejrzysta w obsłudze, a co do Opery to według mnie ma za dużo dodatków w których można się pogubić, no ale co kto woli to woli

A ja mam Mozillę ( nie mozilla firefox - tylko zwykła mozilla ze smokiem :wink: )

I nie tylko, za autora równierz :P:P:P:P

Głos oddałem na Internet Explorer. I :o bo to 1 głos… :stuck_out_tongue:

Raz na pół roku[mniej więcej] chyba można zrobić aktualizacje…

Firefox 2

firefox… i windows xp :smiley:

IE 6 uzywa 1 osoba a ie7 tak samo :o

dobrze ze bill gates nie ma tutaj konta bo by nam zbanował xp-ki :smiley:

a gdzie konqueror i safari? :wink:

dodo

nie ma maxthora czy jakoś tak to sie pisze…

ale i tak nikt nie da na to głosu więc po co to pisać?

IE 7 to najlepsza przeglądarka! !!

dlaczego? a niby jak ściągniesz opere albo firefoxa? :smiley:

Firefox rzecz jasna 8) na moim kompie tylko on sie sprawdza :mrgreen:

Firefox i nie ma co tu dyskutować. Chodzi oczywiście o wtyczki - sprawdza błędy, zamienia tekst na klikalne linki (np. w komentarzach na dp.pl - linkification), trzyma moje zakładki na serwerze i mam do nich dostęp z każdego miejsca na świecie (foxmarks), sprawdzają maila, robi za mnie siku i qpe… Bezpieczniejszy od IE, trolle O. mają na co ponarzekać. Czego chcieć więcej?! Życie jest piękne!

Adblock, który mi nie pokazał od 2 lat reklamy, etc.

btw. Wymieniłem tylko kilka plusów, a Firefox ma ich miliony - zależy od pomysłowości autorów wtyczek. Chyba nie da się lepiej.

PS. Żeby nie było - dla mnie nie ma znaczenia, kto jakiej przeglądarki używa. Ważne, żeby to nie był IE, bo później pojawiają się wpisy, że Windows jest dziurawy. Nie! IE jest dziurawy lub jesteś głupi.