Jaką maszynkę do golenia do 120 zł polecicie mi?

Jak w temacie. Może ta kwota być z małym hakiem. Mam tu na myśli elektryczną. W miarę szybkie odpowiedzi mile widziane :slight_smile:

Ale z akumulatorkami czy z kablem sieciowym ??

Dla kogo ta golarka ?? (dla Ciebie ??)

Chodzi ci o taką do zarostu czy do włosów ?? :smiley:

Testowałeś już golarki elektryczne

Wbrew pozorom nie każdy może mieć taką golarkę :expressionless:

U niektórych powoduję bolące “pryszcze” (znam kilka takich osób) a niektórzy po prostu mają za gruby zarost i golenie nie jest dokładne

Do zarostu. Golarka dla mnie, a co do kabla czy akumulatorka to obojętne.

120zł to skromny budżet jak na golarkę …

Ogólnie to (według mnie) jak golarka to Philips lub Braun

Nic ciekawszego za te pieniądze raczej nie znajdziesz :frowning:

P.S.

Jak byś mógł troszeczkę kasy dorzucić to te już są niezłe

aukcja1, aukcja2, aukcja3 (choć wiadomo że są też lepsze :stuck_out_tongue: )

hmm… a już na przykład do 200 zł ? Mój znajomy miał “jakąś” maszynkę ale powodowała u niego podrażnienia twarzy i wypryski. Kupił inną i już tego nie było. Niestety już z nim kontaktu nie mam. Jest jakaś różnica czy będzie tam folia czy głowice?

Podałem wyżej w P.Sie :slight_smile:

tutaj masz jeszcze tą ostatnią tylko troszkę taniej

Czyli lepsze głowice chyba. A tamten inny problem, który poruszyłem?

Dlatego pytałem na początku czy testowałeś już taką golarkę.

U jednego mogą pojawić sie wypryski po taśmie a u innego po głowicach

(a może po prostu twój znajomy miał jakiś shit który naciągał włoski zamiast je od razu ściąć)

Zależy od skóry i od zarostu (no i od jakości golarki :slight_smile: )

Obecnie mam taki trochę starszy model z taśmą i mam takie podrażnienia itd. Czyli kupić jakaś z głowicami ? Chyba najlepsza ta Philips HG 7100 co?

coś nie szukałeś sam w necie informacji, właśnie te głowice głównie powodują te wypryski, zaś folia jest bardziej delikatna dla skóry. Ja sam mam obecnie brauna 4875 i nie narzekam. tylko nie licz, że płacąc 200 zł za maszynke, będziesz miał twarz jakbyś się brzytwą ogolił. A skóra się musi przyzwyczaić do nowego rodzaju golenia i tyle. Z tego co ja wiem, tanie philipsy nie golą zbyt dokładnie, ale ja jak kupowałem maszynkę to dużo czytałem i tobie też tak radzę.

A inni użytkownicy forum ? Nikt nie używa elektrycznej golarki?

ja używam tego philipsa co jest podany na początku, goli może troszkę mniej dokładnie niż zwykła maszynka ale podrażnienia tez są troszkę mniejsze.

Chciałem się zapytać odnośnie głowic do golarki PHILIPS HQ 7140.

Jest napisane, że są one wymienne. Czy mogę po każdym użyciu zmieniać głowicę bez jakiś większych problemów od zaraz czy może to chwilke trwać, czy jest to łatwe i czy ma to jakiś wpływ na zużycie takie częste zmiany, raz na dzień? Ponieważ chciałbym używać razem z moim bratem tylko chcemy osobne głowice.