Jaką max można kupić kartę graficzną do tego zestawu

witam potrzebuję wiedzieć jaką max kartę graficzną można wstawić do tego zestawu PROCESOR

Intel Pentium4 HT 2x 3.2GHz.Dwa rdzenie logiczne.Technologia HT.

PŁYTA GŁÓWNA HP Compaq xw4200

PAMIĘĆ 3,0 GB DDRII

KARTA DŹWIĘKOWA zintegrowana

KARTA SIECIOWA Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet

DYSK TWARDY 200GB ATA

NAPĘDY DVD-RW ATA

ZASILACZ Delta Electronics ,410W

DZIĘKUJĘ Z GÓRY ZA ODPOWIEDZ

Na początek zmień zasilacz bo ten się nadaje nie powiem do czego

A gdyby był oklejony nalepką chieftec to by się do czegoś nadawał?

Jako kartę proponuje 6570, procesor masz strasznie słaby więc nie opłaca się wkładać mocniejszej karty.

Co ma naklejka do wnętrza zasilacza ?? , mówisz o tych : http://pclab.pl/art45907.html ??

czyli co kupic jaka kartea procesor tak jak mi to wystarczy w gry nie gram a chce z zestawu wyciagnac max

Dodane 30.05.2013 (Cz) 18:14

prosze o odpowiedz konkretna a nie sugerowanie wymiany całego zestawu mi tylko chodzi o to co ten zestaw max obsłuży jaka karte graficzna

Dodane 30.05.2013 (Cz) 18:16

ile mb poprostu jakiej mocy wydajności

jak ktoś przy zasilaczach mówi o nalepkach a nie ma pojęcia o parametrach, zabezpieczeniach itp to niech lepiej nie spamuje

do autora tematu: podaj dokładnie jaki masz model zasilacza bo starsze modele Delty mogą mieć za słaby amperaż na nowsze karty

imput 118v~/6,4A(393-407Hz)

100-240v~/6,4A(47-66Hz)

output +5V—/20A +12V cpu—/12,5A

+3,3V—24,7A +12V A —/10A

-12V —0,5A +12V B —/9A

MAX COMBINED POWER ON +3,3V AND +5V :174W

MAX COMBINED CURRENT ON +12V cpu,+12Va AND+12Vb: 25A

MAX CONTINUOUS OUTPUT POWER: 410W

Więc nie kojarzysz chiefteca GPS :twisted:

Max dowolną zgodną z pcie, o ile zadbasz o odpowiednio mocny zasilacz. W praktyce połączenie mocnej karty ze słabym procesorem nie ma sensu, gdyż procesor będzie ograniczał wydajność w grach.

BTW Moderator powinien przenieść to do działu hardware.

JESTEM LAIKIEM WIEC DLA TEGO PYTAM . I NIE CHCE BY MI OGRANICZAŁA INNYCH PODZESPOŁOW CHCIAŁBYM KUPIC COS BY PRACOWAŁO W MIARE DOBRZE W GRY NIE GRAM CHODZI MI O NAZWE KARTY I MOC

Skoro nie grasz to może być np. Geforce GT210 (~100zł) lub nowsza GT610 (~150zł).

i wszystko bedzie hulać ? nic nie bedzie przycinac

Dodane 30.05.2013 (Cz) 22:28

a MB ile 512 czy mocniejszą też obsluży ta płyta bo na stronie producenta płyty wyczytałem coś ze 256 mb dla tego ten temat bo nie chce kupowac cos bez potrzeby by lezało ja ogladam filmy nieraz a tak to internet

To nie ma większego znaczenia, większość producentów wpycha po 1GB pamięci do wspomnianych wcześniej kart, czasami dostępne są też wersję 2GB.

Większa ilość pamięci nie ma wpływu na wydajność tych kart.

Następnym razem przeczytaj opisy działów przed napisaniem posta.

Poza tym ten zasilacz wystarczy nawet do wspomnianego radka hd 6570.

DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZI I POMOC TEMAT ZAMYKAM