Jaka mysz bezprzewodowa?

Chcę kupić mysz bezprzewodową, do PC, niezawodną, nowoczesną, do gierek i internetu, w cenie do 125 zł. Proszę o jakieś konkretne wskazówki, ewentualnie link do takiej samej dyskusji na tutejszym forum (przeglądarka się zawiesiła).

Dziękuję.

Logitech LX8 Cordless Optical będzie dobra.

bezprzewodowe są do kitu…

bierz Razer DeathAdder…

Na Twoim miejscu dołożyłbym 30zł i kupił Microsoft Arc Mouse

arc-mouse.jpg

ITCode ,

A ja bym na Twoim miejscu nie doradzał rzeczy które dopiero wyszły i nie zostały przetestowane.

kmicic , Vendor43 doradził dobrą myszkę, jest sprawdzona i wytestowana u kolegi przeze mnie :slight_smile: Ogólnie to nie bierz myszek bezprzewodowych bo są do kitu. Jak już bierzesz to tak jak doradził klopas , albo A4Tech X7 XL-750F. Sam ją posiadam (Zakupiłem wczoraj) i sprawuje się znakomicie :slight_smile: Jest b. dobrze wykonana i jest wygodna w ręce :wink: Polecam oby dwie, oprócz tych bezprzewodowych :slight_smile:

Dziękuję.

A mysz Logitech Nano? Ona jest dużo droższa (ok. 230 zł.) ale to podobno hit i jest najlepsza w swojej klasie…Warto dać tyle za taką mysz ?

kmicic , o którą Ci dokładnie chodzi? Nano jest kilka modeli

Hm, nie znam oznaczenia…Chodzi o bezprzewodową, lasrową dla stacjonarnego kompa, z bluetoothem, odbiornikiem podpinanym pod port USB. W sklepie"na ulicy" kosztuje 230 zł.

bierz tego razera, nie pożałujesz… idealna do gier, dobra do grafiki (do grafiki nie ma idealnej myszki, jest tablet :slight_smile: )