Jaka mysz bezprzewodowa?


(Terkan) #1

Chcę kupić mysz bezprzewodową, do PC, niezawodną, nowoczesną, do gierek i internetu, w cenie do 125 zł. Proszę o jakieś konkretne wskazówki, ewentualnie link do takiej samej dyskusji na tutejszym forum (przeglądarka się zawiesiła).

Dziękuję.


(Micoud81) #2

Logitech LX8 Cordless Optical będzie dobra.


(klopas) #3

bezprzewodowe są do kitu...

bierz Razer DeathAdder...


(ITCode) #4

Na Twoim miejscu dołożyłbym 30zł i kupił Microsoft Arc Mouse

arc-mouse.jpg


(Fempter) #5

ITCode ,

A ja bym na Twoim miejscu nie doradzał rzeczy które dopiero wyszły i nie zostały przetestowane.

kmicic , Vendor43 doradził dobrą myszkę, jest sprawdzona i wytestowana u kolegi przeze mnie :slight_smile: Ogólnie to nie bierz myszek bezprzewodowych bo są do kitu. Jak już bierzesz to tak jak doradził klopas , albo A4Tech X7 XL-750F. Sam ją posiadam (Zakupiłem wczoraj) i sprawuje się znakomicie :slight_smile: Jest b. dobrze wykonana i jest wygodna w ręce :wink: Polecam oby dwie, oprócz tych bezprzewodowych :slight_smile:


(Terkan) #6

Dziękuję.

A mysz Logitech Nano? Ona jest dużo droższa (ok. 230 zł.) ale to podobno hit i jest najlepsza w swojej klasie...Warto dać tyle za taką mysz ?


(efazeti) #7

kmicic , o którą Ci dokładnie chodzi? Nano jest kilka modeli


(Terkan) #8

Hm, nie znam oznaczenia...Chodzi o bezprzewodową, lasrową dla stacjonarnego kompa, z bluetoothem, odbiornikiem podpinanym pod port USB. W sklepie"na ulicy" kosztuje 230 zł.


(klopas) #9

bierz tego razera, nie pożałujesz... idealna do gier, dobra do grafiki (do grafiki nie ma idealnej myszki, jest tablet :slight_smile: )