Jaka myszkę wybrać?

Poszukuje myszki do gier (CS 1.6 i Source). Biorę pod uwagę 3 firmy: Razer, Microsoft i Logitech. od 0 zł do 220 zł. Co polecacie? 8)

http://arest.pl/index.php?inc=produkt&ID=2354&katid=19 mój kuzyn tą ma i jest bardzo szczęśliwy :smiley: Pozdro :slight_smile:

Całkiem, całkiem :mrgreen: Pomyślę o niej :smiley: thx A ktoś mógłby polecić coś z Razerów? I co sądzicie o microsoft Habu (tę myszke zrobil razer dla microsoftu) :smiley: ?

W sumie to ja polecałbym tylko Logitech :slight_smile: używam tej firmy klawiaturę i myszkę i sie nie zawiodłem od jakiś 7 lat :smiley:

Również jestem za Logitechem. Posiadam Logitecha G5 i jestem bardzo zadowolony :slight_smile: Zresztą Twój wybór powinien zależeć od komfortu z jakim trzymasz konkretną myszkę. Dlatego najlepiej jak byś miał możliwość potrzymania każdej i zdecydowanie po własnych testach :wink:

Też nie słyszałem żeby ktoś się zawiódł na Logitechu :smiley: za to ja zawiodłem sie na creativie. mam myszkę fatality 1010 i mam z nią dużo problemów (głównie niereagujące przyciski - a czasamii jak kliknę 1 to klika mi 2 razy) :frowning:

Złączono Posta : 01.10.2007 (Pon) 21:58

A odnośnie logitechów to wydaje mi się, czy mx518 i g5 różni się tylko ilością dpi i ciężarkami?

Tak, i tym że mx to optyk a g5 to laser czyli nowsza technologia.

kolega taką ma, trochę się nią pobawiłem i jakoś nie wygodna jak dla mnie… lepiej G5 :slight_smile: albo mx1000 ;]

Chyba zdecyduje się na G5 :smiley: Kiedyś miałem styczność z tą myszką i muszę przyznać, że zrobiła na mnie niemałe wrażenie :mrgreen:

Dzięki za pomoc w dokonaniu wyboru :slight_smile:

Pozdrawiam!

LOGITECH :mrgreen:

  1. Logitech MX1000 Laser Cordless Mouse - kumpel ma - ok. 210zł

  2. Logitech LX7 Cordless Optical Mouse - ja mam - ok. 120zł

Jeśli masz więcej kasy bierz 1. Na przyszłość jak masz wybór - zawsze Logitech, on nigdy nie zawodzi. :stuck_out_tongue:

Widzę, że trafiłem na fanów Logitecha :smiley: Sam mam zaufanie do Logitecha ale jestem ciekaw jak to wygląda z Razerem (z jego niezawodnością) :mrgreen:

Ja polecam tą myche co sam używam od dłuższego czasu “Razer Diamondback” :slight_smile: i sprawdza się dobrze przetaktowałem jeszcze port USB na 500Hz. żeby wykrzesać drzemiącą z niej jeszcze moc :slight_smile: teraz odczytuje więcej ruchów i po prostu płynie piękny sprzęcik :slight_smile: .

e183sbkh.JPG

Kulkowe :slight_smile:

ja polecam A4 Tech Glaser mause (działa na szklanym podłożu) i się nie gubi

a jeszcze je sprzedają??

Ja mam Razer DeathAdder i oczywiście kupiłem ją specjalnie pod CS’a 1.6, krótko mówiąc ~ Polecam… ;]

a ja śmigam na A4Tech X-750BF (http://www.allegro.pl/item249875162_x_7 … gacze.html) i też jakoś daje rade -co prawda w Deathmatch. Wczesniej mialem RAZER BOOMSLANG 2100 ale szybko zaczęły zacinac sie klawisze.

http://allegro.pl/item246991745_logitec … s_hit.html

przemyśl to dobrze

myszkę sie wybiera nie po nazwie firmy , tylko po tym jak ona leży w łapie

dla mnie to najlepsza do takich gier mysz za 13 złoty z z supermarketu 620 dpi