Jaka nagrywarka DVD na SATA?


(Kacza85) #1

Witam! Jestem pierwszy raz na tym forum, słyszałem że można tu uzyskac fachowe porady, więć się zarejestrowałem. Tak jak w temacie potrzebuje nagrywarki DVD na SATA która bedzie nagrywała na każdym nośniku nawet tym ajtańszym i odczytywała bez prblemu te najbardziej badziewny płyty narazie mam na oku coś takiego: http://www.allegro.pl/item421491073\_nagrywarka\_plextor\_px\_810a\_18x\_box\_s\_ata.html, ale jest troche droga, kieruje sie głównie opiniami użytkowników, może polecicie coś tańszego tak do 150zł ale proszę jakąś dobrą obecnie am LG nawet nie iwem jaki model ale jest taak ze czyta tlyko oryginały innych nie nagrywa tlyko DVD CD nagrywa do połówy i jest błąd więc chce jużcos naprawde dobrego. Co sądzicie o tym PLEXTORZE?


(Alzajac1) #2

bierz ta PIONEER DVR-215D

mozna taniej na np. apollo.pl i innych sklepach internetowych


(Luc3k) #3

LG ma bardzo dobre nagrywarki.


(Kacza85) #4

jeszcze jakieśpropozycje tylko prosze chodzi mi o nagrywarke którta przeczyta i nagra na wszystkim bez problemu


(Alzajac1) #5

jasne... co chwile słyszę o spalonej LG, albo osobach które ciągle narzekają na LG (sam mam i powiem szczerze że lubi płatać figle...)


(eyeti) #6

Luc3k , ja również polecam nagrywarki LG.

kacza1985 ,

Ta warta jest uwagi, bo nagra wszystko.

http://www.allegro.pl/item419690193_nag ... wa_ss.html


(Kacza85) #7

A co sądzicie o tym PLEXTORZE?


(Luc3k) #8

Ja odkąd żyję to mam nagrywarki LG i z ani jedną nie miałem problemu. W firmie kupuję tylko LG, nie przypominam sobie żeby coś było nie tak (a mamy chyba z 15 nagrywarek). Żadnych innych wynalazków nie uznaję.


(Kacza85) #9

no ok ale co sądzicie o tym plextorze ? podalem go linku http://www.allegro.pl/item421491073\_nagrywarka\_plextor\_px\_810a\_18x\_box\_s\_ata.html


(Alzajac1) #10

nigdy nic o tym nie słyszałem... możesz brać ale robisz to w ciemno... weź lepiej albo ta co podałem ci na górze tego tematu albo jak jesteś fanem LG to możesz brać LG co uważasz... ja polecam pionnera

tutaj test w/w pionnera