Jaka nagrywarka DVD

Kiedy napędy LG były na topie ( największa sprzedaż) to wtedy największa ilość właśnie tej marki zalegała w serwisach teraz kiedy liteon wyprzedził LG pod względem sprzedalności to nie ma sie co temu dziwić że to teraz one również mają pierwszw miejsce w serwisach , W ciągu 3 lat szlag trafił mi 3 napędy lg a ile osób zanam co im też trafiło lg to nie napisze bo nie pamiętam tej liczby a liteona mam narazie ponad 2 lata i działa

Zaczynam sie utwierdzac w LITE ON-ie :slight_smile:

Również mam LITE On i jak na razie sprawuje się wyśmienicie (odpukać w niemalowane).

Tylko miałem przypadek, że po nagraniu płyty DVD-R w innym czytniku nie dało się skopiować danych (nie wiem czemu, czy to wina nagrywarki czy też czytnika).

No nie jestem tego taki pewien. :?

Ja tam mam juz drugieko Liteona i nie narzekam!! Jeszcze nigdy nie mialem problemow z napedami tego producenta (co innego z Creativem - moj pierwszy naped, i LG - drugi naped :?). Obecnie mam Liteona SOHW 812S, wczesniej mialem jakas nagrywarke CD.

% awaryjności jest porównywalny do konkurencyjnego modelu LG, więc albo piszemy, że oba są awaryjne, albo żaden…

A moje LiteOny pracują wspaniale już 3. rok.

Ja osobiście mam nagrywarkę LG i jak narazie sprawuje się wyśmienicie.

Mojego Lite-Ona niedawno szlag trafił… :frowning:

nagrywarki Lite on były dobre ale cd to moge potwierdzic poniweaz sam mam juz 3 rok i wypala jak rakieta co do DVD pytałem sie w serewisie co sadza - uzyskałem odpowiedz nastepujacej treści " Jezeli pan wypala nie na skale masową a tylko dla swoich potrzeb polecam ja ze względu na cene, ale nie jest to towar przedniej jakości " koniec cyt czyli reasumując jeżeli nie masz za dużo kasy to bierz Liteona ale jak chcesz miec porządną jakość to poszukaj w innych markach i dopłac pare złotych wiecej

Co rozumiesz przez porządną jakość :?:

Ja posiadam dawa LiteOny w systemie. Chodzą bardzo sprawnie.

LG nie polecam… Wolno odczytują, czasem piszczą (starsze modele), a we wszystkich mechanizm odczytu wytrzymuje może… 600-700 płytek i nagrywarka nadaje się do wyrzucenia.

Co do LiteOn’a - głośny i nieco wolno odczytuje tłoczone płyty. W innych nie mają sobie równych. Jedynym konkuretnem LiteOna są NECi - cichsze i o podobnej jakości zapisu. Jednakże jak dla mnie - liczy się również omijanie zabezpieczeń, a w tej konkurencji z nagrywarkami LiteOn’a konkurowały tylko Yamahy, których już nie ma… Zatem: Liteon SOHW 1693S.

nie rozumiem pytania - nie wiesz co to jest jakość polecam To