Jaką nagrywarke DVD-RW z light scribe wybrać

(Rastko1) #1

Witam tak jak w temacie jaką poleciliście by mi na nagrywarke z technologią light scribe tak gdzieś za 180zł coś koło tego.

(Zuber54321) #2

Polecam BenQ DW 1655. Miałem na początku z nią drobny problem ale tkwił on w oprogramowaniu a nie w sprzęcie :slight_smile: . Nagrywara na prawde spoko :slight_smile: . Cicha, wypala i czyta wszystko (prawie :stuck_out_tongue: ) Polecam.

P.S. LS jest :wink: . Cena około 160zł :wink:

(Djkamilos) #3

Tak samo jak kolega Zuber polecam benq dw 1655. Bardzo dobra nagrywara. Polecam

(Kukol3) #4

Ja też :smiley:

(Anonymous Dreams) #5

A ja użytkuję Nagrywarka DVD-RW LG GSA-H20L LIGHTSCRIBE.

Polecam, żadnych problemów.

(artur01w) #6

Również polecam LG GSA-H20L (po obserwacji polecam do niej DVD+R krótszy czas nagrania niż DVD-R).

(Cesc 93pl) #7

Polecałbym jakiś model firmy LG.

(Aficio32) #8

Ja także polecam. Cicha , także czyta wszystko (prawie). Zawsze miałem nagrywarki LG i nigdy mnie nie zawiodły, a wypalam duże ilości płytek. :smiley:

(Mati400) #9

Ja mam LiteON SHW-16H5S już 5 misięcy i jestem bardzo zadowolony, nigdy mnie nie zawiodła

(Mk13) #10

LG psują się po dwóch latach.

Ja mam też LiteON SHW-16H5S super nagrywarka jeszcze nigdy nie sprawiała mi problemów. I jest bardzo cicha. A BenQ... w testach była gdzieś tam z tyłu...

(Michal Kolatek) #11

Równierz posiadam LiteON' a SHW-16H5S bardzo dobra nagrywarka, nie miałem z nią problemów odczytała badrzo uszkodzoną płyte której Samsung i dwie nagrywarki LG nie mogły odczytać.

(Grzesiek82) #12

ja do tej pory miałem LG zawsze sprzęt i nigdy nie było problemów a to że zasada jest że psuja się po 2 latach to bzdura.mam obecną cd-rw 3 lata i zero problemów

(Mk13) #13

W sumie to może mój pojedyńczy przypadek... No ale Lite-on albo LG bo ta nagrywarka była niezła co sie zepsuła... Żadnych Plextorów, Samsungów, Benków itp...

(Djkamilos) #14

Tak. Napewno. Poczytaj sobie testy na http://cdrlab.pl

Ta nagrywarka benq przewyższa wszystkie wasze liteony i lg.

(Mk13) #15

Nie wierze jakiejś znanej od niedawna firmie z Malezji :stuck_out_tongue:

(McDracullo) #16

To nie wierz. Ale nie wprowadzaj innych w błąd.

(Mk13) #17

BenQ produkowało inne rzeczy, to się zabrali za nagrywarki, a tak naprawdę to nie mają o tym pojęcia i taka jest prawda...

(McDracullo) #18

A nokia produkowała kalosze. Dopiero po którymś z kolei przebranżowieniu się produkuję telefony komórkowe. BenQ robi bardzo dobre nagrywarki. I nie rozumiem jakie masz do nich objekjce. Udowodnij to że robia kiepskie DVDRW i podaj konkretne przykłady.

(Mirmarek) #19

Człowieku ile masz lat 9,10?Wypisujesz bzdury.

(Djkamilos) #20

A znasz taką firmę philips?

BenQ z tego co słyszałem jest jakąś spółką z tą firmą. A firma philips robi bardzo dobre rzeczy RTV.

MICI popraw swój cytat bo ja tego (A BenQ... w testach była gdzieś tam z tyłu...) nie pisałem :slight_smile:

Złączono Posta : 02.09.2006 (Sob) 12:42

Mcdracullo szkoda twoich nerwów.

Pewnie zobaczył w jakiejś gazetce testy nagrywarek gdzie był jakiś nieudany model benq. I tym się zaczął sugerowac.