Jaką nagrywarkę?

Witam! Mam problem zastanawiam sie nad kupnem nagrywark dvd. Moją uwagę przykuły ostatnie testy w komputer świat i w pc format. W obu tych testach dobrze wypadła nagrywarka samsunga sh-s182d w pc fomracie wygrała lg h10n. Nie wiem którą z nich kupić. Słyszałam ze dobra jes także lgh20l. Którą kupywać samsung sh-182d… lgh10n…lgh20l ? Help :slight_smile:

Ja polecam samsuna sam go mam świetnie czyta nie psuje płyt stabilnie pracuje

sh-182d :wink:

No tak samsung ale przecież lg h20l pracuje w technologii lightscribe

czyli wypali nadruki ale czy to taie ważne… a płyty pod wypalenie light scribe są drogie i trudnodostepne :wink:

Nie sądze zeby były takie drogie i trudno dostępne http://www.allegro.pl/search.php?string … egory=4484

myslałem o sklepach a nie internecie. Jeśli nie zależy Ci na jakości wykonania to weź LG. Ja się już na dwóch LG napędach przejechałem i mam złe wrażenie bo CD-RW padł po roku

a co powiedziecie na lite-ona shw-16h5s?

fefka86 Bierz tego SAMSUNGA. Było ostatnio kilka tematów apropo tej nagrywarki i raczej większość ją poleca. Do tej większości także ja się zaliczam…

bierz samsunga mam taka i swietnie wypala plytki :slight_smile: mialem juz dwa napedy LG i obydwa mi siadły! nigdy wiecej nie kupie nagrywarki czy innego napedu firmy LG

Bierz Samsunga…

Ligt Scribe to badziewna technologia, lepsza jest Label Flash ale to na innych nagrywarkach…

A po drugie, jesli ci zalezy na ndrukwoaniu napisów, to kup sobie drukarke lub urzadzenie wielofunkcyjne za ok.300 - 500 i będziesz miał jeszcze ładniejsze nadruki…

Mam taką jest bardzo dobra, a nośniki do LS są ostatnio bardzo tanie.

Mateusz czy widziałeś kiedyś wydruk na LS u mnie na zwykłym szkicu mam bardzo ładny wydruk, a jak zwiększe jakość i odpowiednio dobiore kontrast to jest jeszcze ładniej.

a tutaj test nagrywarki Samsung SH-S182D :smiley:

Zdecydowanie polecam nagrywarke LG. To świetna japońska firma, która jak narazie mnie nie zawiodła. :?

LG, Samsung, Lite-on - one wszystkie są świetne i mogę to potwierdzić… możesz wziąść LG - mają dobrą wydajność, gwarancje od drzwi do drzwi i czytają DVD-RAM :slight_smile:

Dokładnie , ja też ją mam i jestem bardzo zadowolony. Właśnie model H20L. Czyta DVD-RAM . Ja zawsze miałem LG i nigdy mnie nie zawiodło. Opinie na tym forum są pozytywne dla nagrywarek Liteon , Benq, Samsung.Dwie pierwsze mnie zawiodły w moim poprzednim kompie (miałęm jedną i drugą) , Samsunga nie testowałem, więc wybór należy do Ciebie. Ja polecam LG.

Dzięki wszystkim za wypowiedzi :slight_smile: a kupiłam o to taką http://www.allegro.pl/item118854822_lg_ … atisy.html:slight_smile: mam dwa napędy Lg nagrywarkę cd i zwykły napęd gwarancja sie kończy i jak na razie nie sprawiają mi problemów :slight_smile: Po za tym wśród fanów samsunga znaleźli sie zadowoleni uzytkownicy lG buziak

Będziesz zadowolony.LG jest dobrą firmą.

Jeżeli wybrać możesz Lite-on to chyba najbardziej dokładny i niezawodny sprzęt, nie wliczając Toshiba i Nec, ale tu cena też już wyższa. LITE-ON jest super i cenowo też się nieźle kalkuluje. Najgorszzyy jest LG, Samsung do zbyt dobrych też nie należy.

PozDrówka.