Jaka najlepsza karta graficzna

Witam! !!

Jaka najlepsza karta graficzna do gier może być w mojej płycie głównej Gigabyte 8IPE1000P-G.

AGP, czyli najmocniejsza teoretycznie to x1950XT radeon od ATI. :smiley: ale nie opłaca się do twojego sprzętu, nie drogo to 7300GT, 7600GS ddr3, 6800GT ewentualnie 6800gs ddr3.

a mam pytanie troche związane z tematem, więc czy opłaca się kupić w miare dobrą karte(7300gt) czy lepiej kupić płyte główną pod pci??

to zależy jaki masz budżet bo zmiana płyty wiąże się ze zmianą procesora, pamięci czasem i zasilacza. oraz karty graficznej pod pci-e.

każdego procesora??

a jaki masz procesor ?? jaki socket ?? były płytki pod socket 754 i 939 które miały agp i ddr1 oraz pci-e ddr1 różne kombinacje.

dam screena żebym nie musiał tak dużo pisać :smiley: klik

sprzęt nie jest taki zły socket 754, można podkręcić do 2,3ghz i kupić dobrą kartę graficzną i jeszcze podziałać (7300GT zalman ddr3 od galaxy może być).

no tak, tylko że ja nie umiem(nigdy nie próbowałem) podkręcać;/

Am2.

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=177

zmień zasilacz, ale ta płyta ma słabą sekcję przy kręceniu może się zagrzać.

Proc jaki? Zasilacz? Ile masz ramu?

nie widziałem takiego wynalazku am2, nforce 3 (sugerowałem się chipsetem) - pewnie to jakiś totalny badziew. rozumiem że płytka ma socket am2, agp i ddr1…

ma chyba ddr2

Na pewno przecież proce K8 maja zintegrowany kontroler pamięci w procu.

Słaba sekcja zasilania cpu, grzeje się nawet z kręconym Sempronem.

Recenzja użytkownika

http://www.egielda.com.pl/forum/index.p … topic=8390

tak masz rację, sprawdziłem. cuż do tego zestawu najlepiej wziąść 7600gs ddr3 zalman, pokdręcić procka i takie gry jak stalker lost planet będą śmigać.

Złączono Posta : 27.08.2007 (Pon) 18:09

na socketach 754 procki też miały, ddr1.

oki, dzięki za odpowiedzi 8)

Złączono Posta : 27.08.2007 (Pon) 18:22

przecież ta karta jest pod pci :?

754 też K8, AMD64.

Są też na AGP.

Są też pod AGP

Są wersje pod AGP, a ponieważ ma ddr2 i am2 procesor, to wymień płytę główną i karte graficzną (za stare też coś dorwiesz i wyjdzie ci podobnie do samego kupna nowej grafiki na agp). Ale powiedz też jaki masz budżet na modernizacje komputera to będzie można pomóc ci coś wybrać.

stalker nie ma dużych wymagań :stuck_out_tongue: chodził nawet na moim “starym” sprzęcie

Jasne…na moim 8600 GE nie idzie na MAX. na 1280x1024.