Jaka najlepsza przeglądarka?

no i właśnie to jest irytujące - jak ktoś sobie nie potrafi poradzic z programem, to automatycznie spisuje go na straty, nie podając argumentów dlaczego. Pewnie wiele z nich można spokojnie rozwiązać :slight_smile:

Ja też mam ostatnio kłopoty z FF - wynikające z nałożenia się paru wtyczek (i generalnie z systemem) o podobnym działaniu - ale jest to mój problem a nie przeglądarki. Mimo to nie mam zamiaru z niej rezygnowyć :slight_smile:

Firefoxa spisałem na straty ponieważ:

  • bardzo nie podobał mi się interfejs, ten w operze jest wyraźny i po zmianie skina dość podobny do tego z IE - łatwo doszedłem do tego, gdzie co jest.

  • po włączeniu FF dość zwolnił mi komp (może to był przypadek, ale podświadomie skojażyłem to z przeglądarką).

  • wcześniej już wypróbowałem Operę, więc podszedłem do tego dość subiektywnie.

Może słowo “badzew” w mojej poprzedniej wypowiedzi było dość za ostre i mogłem inaczej sformułować swoją wypowiedź i po prosty napisać, że FF mi po prostu nieprzypasował, bo się spóźnił!

na stronach ze skórkami jest możliwość pobrania innych - generalnie układ menu jest podobny do IE - po spersonalizowaniu ustawień można go jeszcze bardziej upodobnić

FF generalnie zajmuje dość mało pamięci - całkiem możliwe, że odpalił ci się jakiś inny proces - ale to różnie bywa (jeśłi miałeś odpaloną operę, to to mogło być przyczyną)

Pozdrawiam

Przyznaje że jest diabelsko szybki ale nie nadaje sie dla mniej zaawansowanych uzytkowników.

:o Czemu ja wcześniej nie wiedziałem że takie cudo jak K-Meleon istnieje… Posiada wszystkie potrzebne funkcje, bez problemu obsługuje jave, flash, gesty myszy do których jestem przyzwyczajony z Operki, Menu jest przejżyste (jest do niej spolszczenie) i przede wszystkim jak napisal smolik jest “DIABELSKO SZYBKA”. :smiley: Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, a mianowicie jak wyglada sprawa jej bezpieczeństwa…

http://encyklopedia.helion.pl/index.php/K-Meleon

Ja obecnie jestem w fazie testow, kiedys uzywalem mozzile jakas zywkla i zylo mi sie z nia bardzo dobrze. Chyba jednak zdecyduje sie na FF :stuck_out_tongue:

Ja polecam Mozille i IE z Mucherem, który blokuje reklamy są niezastąpione

miałem IE - syf, miałem Opere - nie podeszła mi gustu, teraz jadę na Fierfoxie i jest super. Nie zmieniam go na razie 8)

Firefoksa 1.0.1!

http://firefox.pl/pobierz.html

Moim zdaniem Mozzila Firefox 1.01 jest the best zwłaszcza jak sie pare wtyczek dołoży

jakich na przykład??

Jakich?

Na przykład:

BBCode

SessionSaver

MouseGestures

Wklej i idź

DragToTab

Extended Statusbar

DownloadWith

TabbrowserExtensions

Adblock

:slight_smile:

:arrow: http://mozillapl.org/projekty/Dodatki#Rozszerzenia

Maxthon, ale od wczoiraj testuje firefox 1.0.1 PL i zaczyna mi sie podobać ale tylko dlatego ze jest troche szybsza. Musze jeszcze spróbowac Opery. AA moja rada przetestuj wszystkie inaczej nigdy sie nie dowiesz która jest najlepsza i która ci odpowiada. Aha denerwuje mnie że jak otwieram w FF jakiś link to otwiera sie nowa strona, a jak zrobic żeby tylko panel sie otworzył o jeden więcej jak w maxthonie i jeszcze jedna sprawa czy jest mozliwosc właczenia ulubionych, bo jak narazie zapisuje to do zakładek ktore sobie załozyłem ale nie wiem ja je potem skopiowac gdy bede zmienial system,. FF ma kilka rzeczy jeszcze niedopracowanych ale moze ja jeszcze mało o niej wiem:)

TO Ci pomoże.

Zainstalowałem opere, i tak szybko wykasowałem, za duzo bajerów i zawiesza sie na kazdym prawie kroku, zostaje przy FF, boczu dzieki własnie studiuje FF:)

Kurde te wykrzykniki ładowały mi się 5 minut :twisted: :twisted:

Opera jest dobra a jeszcze lepszy jest Firefox.

Kropka.

według mnie IE pozostaje najlepsza! !!

Może lepiej zamknijmy już ten temat, bo do niczego nowego nie dojdziemy, będą ciągle te same, nieciekawe wypowiedzi.