Jaką największą kartę obsłuży SE K550i?

jaką największą kartę pamięci obsłuży SE k550i?

Na stronie producenta napisane jest,że do 2GB i tam powinieneś szukać.

Klik

hevet na stronie producenta pisze tylko, że obsługuje taką karte z jaką był dany telefon testowany. Ja mam 6120 i też na stronie producenta pisze, że obsługuje do 2gb, co jest bzdurą. Mam włożoną 4 gb i działa wyśmienicie, a może obsłużyć do 8gb.

kieca1991 Co do k550 raczej spokojnie obsłuży 4gb ale musiałbyś przetestować.

hassler to co się sprawdziło u Ciebie niekoniecznie musi działać na innym telefonie.

jeśli nie chcesz żeby muliła to 1 gb , powyżej 1gb to palanty wsadzaja karty i pózniej sie dziwią czemu im telefon się wiesza …

Jestem tego samego zdania. Po prostu powyżej 1GB to już loteria. Ja w K750i mam 1GB San Diska i działa bardzo dobrze.

też miałem w k750i 1gb i bylo ok … powyżej tego nie da się normalnie telefonów obsługiwać

LUDZIE! !!

Przestańcie z tym muleniem! Wam się chyba w głowie coś muli! Czasy kiedy cokolwiek się muliło minęły kilka lat temu.

hassler Muli Ci coś? Jasne że nie bo nie ma takiego prawa!

no tak bigkoras ZNAWCA wszystkiego i wszystkich xDDD , jedni specjalnie szpanują i mówią że mają 20gb i nie muli im , a drudzy normalniejsi mówią że powyżej 1gb muli … cóż każdy interpretuje na własny sposób i żeby poszpanować … taka natura ludzka , tylko trzeba znać umiar …

Przynajmniej znam się na rzeczy, a nie powtarzam plotek.

Ty się do nich raczej nie zaliczasz. Potrafisz tylko bzdury wypisywać i bluzgać innych użytkowników. Jeszcze jedno ostrzeżenie i papa kolego. To chyba o czymś śwaidczy co nie? (2 posiadane ostrzeżenia na koncie)…

przy 4gb bedzie cieło ale tylko troche a na 8gb zwiechy co 5min :slight_smile:

Następny. A co, masz ten telefon z taką kartą?? Bo jeśli nie to się nie wypowiadaj.

gdzie bluzgałem ?? :expressionless: co kolejny moderator sie znalazł?? dla ciebie bzdury bo nie chcesz wiedziec jaka jest prawda i masz stereotypy , no i co że wylece ?? jak mam czytać takich ZNAWCÓW jak ty to rzeczywiście lepiej dostać bana bo śmiać się chce to o czym ty piszesz

no tak , kiedyś pamiętam próbowałeś się wypowiadać o telefonach nokia , teraz o SE , niedługo będzieś się wypowiadać o proszkach do prania … może tam coś ciekawego wymyślisz …

Złączono Posta : 12.09.2007 (Sro) 16:39

a co ty masz ??? a nie , zapomniałem… ty masz każdy model telefonu i w każdym testowałeś karty pamięci , nawet te telefony które nie maja wyjścia na karty tak je tuningowałeś że po chwili miały i odkryłeś że nie muli co było autosugestią

ja mam se k550im i mam kartę 4gb i działa dobrze nawet jak zapełniłem 3,5gb to nic sie nie zawiesza 8)