Jaką nawigacje kupić?

Navroad NR470 ENOVO czy LARK freebird 50.3

Która nawigacja lepsza nie patrząc na cene.

Mam Larka, dostałem go w prezencie i mogę polecić, ma już dwa lata i działa bez problemu. Aktualizacja mapy bardzo tania bo niewiele ponad 11 zł na 90 dni, jak zauważyłem do 4 aktualizacji w roku. Ogólnie mogę polecić, jako pomoc do prowadzenia auta w nieznanym terenie sprawdza się idealnie, ale tylko gdy wykorzystujemy ją do podpowiadania drogi a nie do prowadzenia auta :wink:

Jedyne co znacznie odstaje o drugiej nawigacji którą podałeś to ROM Larka, ma aż 2 GB a NavRoad ma 128 MB według danych z ceneo. Nie wspominam o rysiku który jest w Larku, bo to tylko gadżet z którego rzadko się korzysta. Generalnie nawigacje bardzo zbliżone do siebie i tylko szczegóły je różnią. Lark ma większy ekran, ma słabszy procesor ale nie widziałem aby się zawieszała przez to i tyle.

Jakbyś patrzył na Larka pod kątem Automapy (wersja która wyszła dwa lata temu), nie podpasowała mi gdy wrzuciłem ją na próbę, wróciłem do oryginalnej i najlepiej dla mnie, podkreślam dla mnie, to urządzenie wtedy pracuje. Automape często musiałem obsługiwać rysikiem na tym urządzeniu.

Pozdrawiam

Ok dzięki wielkie za dobrą odpowiedz . :slight_smile: