Jaką nazwę nosi dysfunkcja mózgu .... ?


#1

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.


(pocolog) #2

Ile jeszcze tematów o tym samym założysz? Już wszyscy zrozumieli, że jesteś typem człowieka, któremu podczas spaceru nie przeszkadza srający na trawniku facet i nie zwrócisz mu uwagi, tylko będzie się delektował przechadzką nadal. :wink:
Apeluję o zaprzestanie zaśmiecania forum identycznymi tematami, bo to już chyba można podciągnąć pod spam :stuck_out_tongue:

ps.
Problem błędów chyba dostrzega więcej osób, skoro wbudowali w edytor forum LanguageTool?


#3

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.


(januszek) #4

Osobiście podciągnąłbym to pod nerwicę eklezjogenną :wink:


(pocolog) #5

Zmuszasz mnie do szukania bardzo dziwnych i trudnych słów :laughing:


(bachus) #6

słuf :wink:


(januszek) #7

Dewocja ideologiczna? :wink:


(Pablo_Wawa) #8

A tak swoją drogą, to naprawdę nie ma się co obnosić czy chwalić, że się ma problemy z poprawnym pisaniem w języku ojczystym, bo to jest duży powód do wstydu i do pracy nad sobą. Dla mnie osobiście, osoba “sadząca byki” i nie przejmująca się tym, jest osobą gorszej kategorii, można nawet rzecz upośledzona umysłowo, jak nawet nie opanowała podstaw poprawnej polszczyzny (i nie chce nawet się wspomagać korektą wbudowaną w przeglądarkę).


(krystian3w) #9

Chyba nowym użytkownikom, mam tylko słownik Opery / Firefox i uBlock nie blokuje LanguageTool.


(januszek) #10

Problem nie polega na tym, że dla Ciebie osobiście, osoba “sadząca byki” i nie przejmująca się tym, jest osobą gorszej kategorii, można nawet rzecz upośledzoną umysłowo tylko na tym, że prawo do posiadania takiej opinii o jakiś osobach nie daje prawa do obrażania takich osób ani też do ich kategoryzowania wg przedstawionej przez Ciebie hierarchizacji: normalni, gorsza kategoria i upośledzeni umysłowo.


(Radek68) #11

Naprawdę, dość już o tym samym w różnych wątkach, konfiguracjach i tematach. Zwłaszcza w takiej formie. Mamy kilka wątków poświęconych językowi, czy to temu na portalu czy na forum i tam piszmy o swoich słusznych (bądź nie) problemach. I tylko tam.

Uważam tak, jak pisali o kolejnych tego typu wątkach, w zgłoszeniach do moderacji, inni użytkownicy naszego forum (m.in.):

Zbędny wątek tłukący setny raz to samo, bez żadnej wartości dla forum.

Czy na forum potrzebny jest kolejny temat z tą samą tematyką? Rozumiem, że to dział Na luzie, rozumiem swobodę dyskusji ale ilość tego typu tematów przekracza już chyba pewne granice?

Nawet jak na ten dział to już lekka przesada …


(Radek68) #12