Jaka Neostrada?

Mam taki mały problem , ponieważ niedługo kończy mi się umowa na neo 128 i mam do wyboru opcje 256 w tej samej cenie na 1 rok , albo 128 20 zł taniej na 2 lata , i tu jest moje pytanie jaką opcję wybrać , ponieważ nie ma chyba aż takiej widocznej rożnicy między 128 a 256 . Prędkośc max ściągania ok 30 kb/ s taki sam limit 7 gb i nie wiem co mam wybrac , poradzcie mi :):slight_smile:

Dzięki z góry za pomoc

na łączu 128kb/s ściagasz max. 16kb/s wysyłasz max. 8kb/s

na łączu 256kb/s ściagasz max. 32kb/s (no czasem jest jakies 33,5 coś koło tego) a, wysyłasz około 16kb/s

różnica jest dwukrotna…ja bym brał dalej 256 :slight_smile:

Hmm to jakies dziwne jest chyba teraz jest jakas promocja na 128 bo mam ją obecnie a ciegne ok, 30 kb/s wiec bez promocji 16 kb/s aa mało jak dla mnei :slight_smile:

To jasne iż 256.

Dwa razy większa prędkość ściągania.

A ponadto wiązać się z TP na dwa lata to szaleństwo.

Niedługo będą nowi operatorzy (do roku napewno) to ceny pójdą na łeb i szyję.

Bierz bez zastanawiania 256.

hmm

  1. też na 2 lata bym sie nie wiązał… :?

  2. nowi operatorzy :> o.O? jacy? mam nadzieję że będą na obszarze całego kraju :roll:

No własnie , chciałem wziąsc Chello z UPC , niby tam o niebo taniej i lepiej tylko , że muszą jakieś swiatłowody wymienić w kablach i znając życie długo to potrwa niestety …

JA mam osobiście neo 256 :smiley: Poleciłbym ci ją, bo jest dwa razy szybsza od 128 :stuck_out_tongue:

Zgadza się, ponieważ Tp będzie musiało od października udostępnić swoje łącza szerokopasmowe innym operatorom co spowoduje, że ceny będą konkurencyjne. Specjaliści zapowiadają spadek cen za szerokopasmowe łącze ok. 30-40%