Jaką nokie kupić?

Witam

Dziś skończył mi abonament i podpisałem nową umowę i wziołem nokie 6021, ale mi sie nie spodobała i chce kupić inną nokię!

Proszę zaproponujcie jakieś dobre nokie (nie koniecznie z apratem czy kamerą) do 700 zł (może być używana) Dzięki, pozdro

Nokia 6230i

6230i, ale zależy co Ci jest potrzebne bo jak telefon a nie kombajn to może być nawet 3120/3100

Jak chce wydać 700 zł to raczej kombajn :stuck_out_tongue:

dlaczego nokie, nokie to drogie komorki, polecam Sony Ericsson. :stuck_out_tongue: nie za drogie a ile funkcji :o

Nokie - niezawodne, solidne, sprawdzone… same zalety. 8)

Większość ludzi uważa te telefony za najlepsze.

Jeżeli nie zalezy Ci na bajerach w telefonie i miałby to być solidny telefonik do dzwonienia to 6310i :smiley:

Jeżeli chcesz coś do “pobawienia się” i chciałbyś by telefon miał troche więcej funkcji to - 6320(i)

Tanie fajne coś - 3120

Odradzam zakup 2600

Jest bardzo wiele telfonów i każdy z pewnością będzie zachwalał to co sam używa lub też taki telefon jaki chciałby mieć. Najlepiej będzie jeżeli sam poczytasz o nich i dokonasz wyboru tak by telefon najlepiej Ci odpowiadał.

http://www.nokia.pl/nokia/telefony/modele/complete.html

polecam nokie 6230i… mam ją i jestem zadowolony… :slight_smile: nie zamieniłbym na żaden inny :stuck_out_tongue:

tez uzywam 6230i i nieplanuje zmian a juz na pewno nie na zadna nokie z symbianem przerobilem 3 rodzaje i w kazdej cos dolegalo :evil: