Jaka pamięć operacyjna?

Mam zamiar dokupic sobie 2 kości pamięci operacyjnej po 128 Mb, tylko do kupienia są pamięci jednostronne i dwustronne i nie wiem ktore sa lepsze i czym sie roznia ??

to kup 1 kosc 256 … :roll:

Pytanie brzmiało:

niema znaczenia w tym jedna rzecz dwustronne pamieci bywaja wybredne ,a raczej plyty do och obslugi

troche wiecej sie grzeja widac to z ich budowy i zeby je schlodzic trzeba uzyc

2 radiatorow np. szynowych tylko w tym problem bo odleglosc

miedzy kanalami DIMM

jest mala wiec zostaja zwykle radiatory

plaskie (AI/CU) itd. firm niepodaje

wystarczy zajzec na Allegro

ktore sa drogie !!

a malo skuteczne niz odpowiedniki szynowe

wysokosc 0,5mm

wiec wyniki w OC

niesa porazajace i to bez wzgledu na jakosc uzytych kostek

dlatego polecam jednostronny

do OC

a co do stabilnosc pracy niema to zadnej roznicy jaki

pozdro

Dzięki kamcia, a apropo Michała_Q to 256 to jest chyba maksymalna pamięć jaką może obsłużyć moja płyta na jednym gnieździe , i nie wiem czy to najlepsze rozwiązanie, i jeszcze jedna rzecz na stronie producenta pisze ze moja plyta obsluguje procesor do 500Mhz, i coś mi tu nie pasuje bo w tej chwili procek pracuje mi 4.5x100 a w biosie mam mnożnik do ustawienia na 6.5 czyli wychodzilo by ze moge wlozyc procka 650mhz, zresztą zerknijcie na ten link, a i tam pisze chyba ze plyta jest pod PII a ja mam w tej chwili PIII i chodzi normalnie, nie wiem o co tu chodzi, a płyte z procesorem kupiłem z ogłoszenia za 50zł więc nic o niej nie wiem

http://www.soyogroup.com/products/proddesc.php?id=218

a i jeszcze jedno pytanie moja płyta jest pod pamięć 100 czy moge wlozyc do niej pamiec 133 ??

Tak,ale niestety nie będzie ona w praktyce chodziła na 133 lecz na 100

czyli będzie to to samo jak bym kupił 100, a pytam bo 133 widzialem taniej od 100 ??

Z tego wynika, że tak.

Dzięki !!