Jaka płyta bedzie dobra to kręcenia,itp

(Pinio150) #1

Witam

tak jak w temacie, chciałbym sie was zapytać jaka, płyta głowna [w gre wchodzą płyty firm ASUS i GIGABYTE]

jest najlepsza do gier i do kręcenia(overlockingu)

Ja sie zastanawiam nad płytą GIGABYTE GA-X48-DQ6 no i ewentualnie cenowe odpowiedniki ASUSa, a czy jest coś tańszego? Podobna płyta która ma podobny potencjał do wykorzystania? Czekam na wyczerpujące odpowiedzi! Pozdrawiam ! ! !

(Mariosti*) #2

MSI P45 Platinum

(Pinio150) #3

A jakies płyty głownej z firmy ASUS lub GIGABYTE, nie ma, dobrej do kręcenia?

(kozunio12) #4

MSI Platinum P45 lub poczekaj na odpowiedniki oparte na chipsecie P45, jest on bardzo udaną kontynuacją chipsetu P35, który był najlepszy do kręcenia

(Pinio150) #5

a przykładowo jeżeli kupiłbym płytę GIGABYTE GA-X48-DQ6 to czy zintegrowana karta muzyczna wystarczy, do gier? Tych lepszych, zeby nie powiedziec bardzo dobrych i tych srednich?

(iwa nike) #6

jeśli ci nie styknie to polecam SB audigy ... między integrą a SB jest różnica... :roll:

(Garfield) #7

najlepszy płyty do kręcenia wydaje firma DFi

polecam:

DFI LanParty LT P35

DFI LanParty LT X38 :wink:

ludzie z dobrymi ram'ami wyciągają na nich 690FSB :o

(Pinio150) #8

a jakie karty muzyczne polecacie? aby dokupić? do płyty?

(Pinio150) #9

no nie wiem max to do 350 zł nie wiecej

(Garfield) #10

a po co ci k. muz. ?? jak robisz imprezy z kompa, albo twój PC będzie również MC [media center] to kupuj... ale dla mnie lepiej te 350zł przeznaczyć na jakiś inny cel :wink:

(Jonek29) #11

Jak chce to widocznie jest mu potrzebna. Karta dźwiękowa zintegrowana nie ma super jakości dzwięku, i ma mało złączy cyfrowych(SPDIF), zwykle jedno.

(Michal Kolatek) #12

http://www.allegro.pl/item375929783_aud ... y_hd2.html

lepsza od Creative, ale kal ktoś nie jest audio filem to starczyło by coś tańszego.

(KaisuM) #13

Niektóre płyty główne DFi są wyposażone w bardzo eleganckie karty dźwiękowe. O ile mi się zdaje DFI o modelu LanParty LT P35-T2R już ma taką oddzielną k. muzyczną.

(Garfield) #14

ma ma ... dodatkowa k. muz na złączu PCI-E 1x... dla mnie by wystarczyło :wink: