Jaka Płyta Główna Do Intel Pentium 4

Czyli na tej płycie grafika integra? a jak będę chciał kupić jakaś nową? to da rade późnej tam ją wcisnąć ?

Zintegrowana GF7050

Tak, płyta ma PCI-E 16x dla kart graficznych.

Sam nie wiem co już mam robić może po prostu wymienię tylko płytę główna na jakiś do 100 zł kupie 2gb ramu DDR i wystarczy.

A ty co byś zrobił ?

Pytasz sie co bym zrobił ?? Zostawiłbym komputer w stanie takim jak jest i kupił skarbonkę. Tylko dużą żeby zmieściła się w niej kasa na nowego kompa. Albo inne rozwiązanie. Napisz list do św. Mikołaja i powiedz że chcesz procesor i3 lub i5, płytę główną z USB 3.0, RAM DDR3, napęd DVD-RW, dysk twardy 0,5 lub 1 TB, zasilacz 500 W i fajną obudowę.

Słabe to było,Mikołaj już do mnie nie przychodzi kilku dobrych lat,więc nie za bardzo Ci wyszedł ten “Świąteczny” psikus.

Podobno marzenia sie spełniają. Wystarczy tylko uwierzyć. :smiley:

A jesli nawet to cie nie przekonuje to zawsze możesz wybrać opcje ze skarbonką.

Zenua,temat do zamknięcia bo dzieci neo się zlatują ze świętymi mikołajami i skarbonkami.

Pozdrawiam i dziękuje Tobiemu za pomoc.

Ja mówię na serio że masz zacząć zbierać kasę na nowego kompa. Bo jesli masz wsadzić używaną płyte główną, proca i ramki i zamontować to do 5 letniego staruszka to lepiej pomysleć o zupełnie nowym kompie, który posłuży ci kolejne 5lat.

P.S. Wybacz, ale nie jestem żadnym dzieckiem neo jak to uważasz a ze swiętym Mikołajem to był zart. Mam dziś wyjątkowy dobry humor. Ale masz rację że trzeba zakończyc temat bo problem chyba jest rozwiazany ?

ten proc +płyta którą podałem wcześniej i jakaś karta graficzna i można nawet w coś pograć.

tu masz dane o swoim procku - soket 775

http://allegro.pl/show_item.php?item=1335417339