Jaka płyta główna.?

Potwierdzam, miałem jedną plytę asusa co nie zapiętywała ustawień. Przed chwilą klientowi montowałem Gigabyte GA-EP31-DS3L i płyta ok.

Płyta GA-EP31-DS3L jest bardzo ok. i gdy by nie ograniczenia typu max. 2 kości dwustronnego Ram i brak obsługi trybu AHCI dla dysków twardych żadna płyta w cenie do 400 oprócz tej jednej nie byłaby kupowana ale za niecałe 300 zł sa juz płyty Gigabyte i MSI na chipie P-43 i nie mają już tych ograniczeń.

mati75 Mi chodzi o Gigabyte GA-EP43-DS3LR a nie o Gigabyte GA-EP31-DS3L.

również bardzo dobra płyta

Witam

A czy płyta główna MSI P43 Neo-F jest dobra.?? I czy opłacało by się ją kupić zamiast GIBABYT’a.??

A jeżeli najpierw bym kupił tą płytę i po góra 1.5 miesiąca dokupił bym zasilacz. Bo narazie mam mało kasy.

Kupisz płytę, podepniesz pod produkt zasilaczo-podobny i już chyba nie muszę mówić co się stanie :roll:

A żeby nie zakładać nowego tematu to ile wart jest ram Samsung 2x512Mb PC2-4200U-444-12-ZZ 533MHz używane przez ok 1rok.??

30zł? Nawet może mniej

Teraz 2GB kosztuje 45zł

EDIT:

Sprawna ? 40zł myślę

A DVD Samsung Sh-S202n mało używane bo miałem w starym kompie a z niego to raz na 2 korzystalem. DVD ma 10miesięcy i jak je kupowałem to dałem za nie 100zł.

Dodane 31.01.2009 (So) 18:13

no sprawna.

Może na allegro wystaw aukcję ram + dvd to za 80zł może spylisz

Witam

Czy opłaca się zakupić procka w tym sklepie www.okazje-cenowe.pl. Bo wszystko dziwnie tanio i czy pewnie jest w tym sklepie. :?:

Chcesz tanio i pewnie bierz z agito.pl czy esc.pl. ceny są tak niskie jakby za kradziony sprzęt

żeby nie zakładać nowego tematu to napisze tutaj:

co jest lepsze: ASUS P5QL - PRO, MSI P43 Neo-F, czy odpowiednik Gigabyta?

To napisz ile masz kasy.

no tak do 400 zł

To weź tego Gigabyte GA-EP43-DS3LR lub MSI P45 Neo3-FR ale poczytaj ten temat i nie wiem czy to prawda viewtopic.php?f=19&t=306215&hilit=msi+p45+neo3+fr. A ASUS’ów nie bierz bo tak jak koledzy napisali nie zapamietuje BIOSU.

Dodane 01.02.2009 (N) 12:53

I jaki zasilacz masz. :?:

zasilacz mam na razie taki tupu zasilacz, ale jak bd kupować mobo i to i zasilacz wezme. chce kupic Pentagram Silent Force 460W