Jaka płyta głowna?

witam mam problem bo neiwiem jaka płyte mam zakupic o to moj sprzet : AMD Athlon 1,7 (Socket A) , Radeon 9200 Saphhire AGP x8 , Pamiec Kingston 512 ddr 400mhz

na przykład Abit NF7-S2G za około 200zł

zapomnialem dodac cena od 100 do 150zl :slight_smile:

hehe, no nie możesz sobie poszukać? jak w sklepach nie ma to nie ma, może allegro… socket A już wychodzi z produkcji więc w sklepach mało tego jest…

w sklepach sa ale niewiem ktora plyta jest dobra ktora nie dlatego zwrocilem sie na forum o pomoc

jesli interesuje Cie w przyszłości o/c to tylko w/w Abit :wink:

SHuttle AK32/AK32L bierz V2

pozatym w tym przedziale cenowym nie zwojujesz dużo, chodziło będzie tak samo podejrzewam na różnych płytach głównych (a jeśli będzie różnica to nie zauważysz) ale słusznie powiedział mario że jeżeli wybierzesz płytę dobrej firmy (np abit) to będziesz mógł pobawić się w oc

Adrian8322 dobra płyta główna to przedewszytskim stabilność. Abit do O/C - super sprawa :wink:

Ale ta też jest spoko :wink:

co to o/c?

overclocking :wink:

to co tygryski lubią najbardziej :smiley: 8) :lol: :twisted: :twisted:

a co powiecie na gigabyte? sa nie drogie obsluguja pc3200 i maja agp 8x ?

plyty od GB to taka dobra średnia pólka :slight_smile:

a moze asusa a7n8x-xe ??:slight_smile:

no to jedynie ta płyta co podał McDracullo , może znajdziesz taniej na allegro :slight_smile:

Przy tym sprzęcie nie za bardzo nie ma co podkręcać. Jedynie można przykręcić płytę główną do obudowy.

głowa cie chyba boli, ma lepszego proca do kręcenia niż ty, bo atek 1700+(Thoroughbred oczywiście)to chyba był najlepszy proc do kręcenia.

Normalnie takie posty mnie śmieszą, śmieszą głupotą ludzką :expressionless:

A skąd wiesz jaki mam procesor ?? :o

stawiam na celka 3,06Ghz :slight_smile: