Jaka płyte główna?

Mam problem mam juz zlozonego kompa lecz brak mi mobo!!

Oczywiscie pod s775 i taka na ktorej bym mogl dobrze zakrecic procem e2160. pozniej e8400.

Mam ok 300zl. Brac Abita ip35-e czy tanszego MSI P35 Neo-F czy czekac dluzej i dolozyc do Foxconna p35a-s??

Patriot LLK 2x1gb 800

Modecom mc 400

Palit 8600gt sonic +

Prosze o pomoc dzieki pozdrawiam

Ja osobiście wziołbym coś takiego http://www.komputronik.pl/Plyty_glowne/ … ,id,39434/

Weź Abit IP35-E, chyba że masz więcej funduszy to Foxconna P35.

W ulubiony.pl jest Foxconn P35 A-S za 325 zł :wink:

w czym ta płyta jest lepsza od ABITa lub foxconna na P35??

do autora

ten abit od foxconna różnią się głównie tym że bait nie ma RAIDU i starszych portów na tylnym panelu a foxconn P35A-S te rzeczy posiada, możliwości oc są na tak samo wysokim poziomie

Bierz foxconna P35, będziesz sobie mógł spokojnie E2160 do 3GHz pokręcić a później penryna…

A MSI P35 Neo-F ?? w koncu to te 70zl mniej.

Na płyte pod intela do OC się nie oszczędza 300 zł musisz dać na coś porządnego

MSI Neo2 Fir / Foxconn P35A-S

Wysokie FSB / ICH9R

http://www.rav.pl/index.php?page=shop.p … &Itemid=26

Przy procesorze e2160 mówi się głównie o 4 płytach:

MSI P35 NEO-F

MSI P35 NEO2-FIR

Abit IP35-E

FOXCONN P35A-S

Z tego co można przeczytać, każda na podobnie wysokie możliwości oc. Zainteresowałem się więc portami (eSATA, FireWire), RAID’em, CrossFire, SLI.

MSI P35 NEO-F eSATA=0 FireWire=2(opcjonalne) RAID=jest CrossFire=brak SLI=brak

MSI P35 NEO2-FIR eSATA=2 FireWire=2(opcjonalne) RAID=jest CrossFire=jest SLI=brak

Abit IP35-E eSATA=0 FireWire=0 RAID=brak CrossFire=brak SLI=brak

FOXCONN P35A-S eSATA=1 FireWire=2 RAID=jest CrossFire=jest SLI=brak

Miałem problem z ustaleniem cech MSI P35 NEO-F. Na agito nic o FW i RAID nie jest wspomniane, na notebooki.pl FW niewspomniane i brak RAID’u, na komputroniku niby RAID i FW jest ale w uwagach “śledź USB 2.0, śledź IEEE1394” (co to w ogóle jest?) a na oficjalnej to tak jak napisałem. Mógłby ktoś zweryfikować te wartości dotyczącej tych wszystkich płyt?