Jaka poczta?

o2 i wp oczywiście

:smiley:

Gmail lub Interia.

Gmail

Polecam http://www.inbox.com Naprawde bardzo dobra poczta, multum opcji, bardzo szybka, żadnego spamu.

o2 :slight_smile:

Ja polecam WP, ponieważ e-maile mi od razu przychodzą po wysłaniu a miałem kiedyś na o2 to e-maile nawet potrafiły przychodzić po 1 tygodniu! Polecam WP!

wp w tej chwili posiada najwieksza darmowa skrzynke pocztowa … o ile sie nie myle …

polecam rowniez o2 ale czasem potrafi zawiesc…

Ja polecam o2 i Gmail

Zdecydowanie Gmial. :slight_smile: Niezawodny i bezpieczny.

Czasem zdarzają mu się zwisy ale jest to obecnie najlepsze bezpłatne konto mailowe.

Zhadzam się z aju i Myszak w 100%. Obecnie nie ma lepszej skrzynki mailowej. Ja ( mam neostradę ) i do rejstrowania się w różnych forach itp. używam własnie tek skrzytnki a gmail do kontaktów ze znajomymi itp.

Jest najlepszy!

WP - ja mam i sie ciesze, a kichać reklamy jak sie korzysta z thundebirda :wink:

Ja mam w interii i nie narzekam 8) :mrgreen:

Nie wspomninając o tym, że po osiągnięciu ok. 1500 maili (nie podali konkretnej ilości, pomoc techniczna nie była w stanie) poczta nie dochodzi i serwer ją odrzuca i trzeba znaczną część wiadomości skasować, by mieć spokój na jakiś czas - jeśli nie usuwamy wiadomości z webmaila. I nie ma tu znaczenia objętość wiadomości, bo skrzynka nie była nawet zapełniona w 10%. Oczywiście nigdzie o tym głośno nie wspominają.

Żenada

:o z gmailem nie ma takiego problemu. Mam już grubo ponad 4 500 wiadomości na poczcie. Zajęte ~200MB pojemności i wszystko hula aż miło :mrgreen:

Gmail jest dla mnie najlepszą i najszybszą pocztą.

gmail jest najlepszy. żadnych reklam duża skrzynka, automatyczne odświeżanie przy odbieraniu, bardzo szybki - to jest to :slight_smile: polecam

GMail THE BEST!

wp najlepsze. Lepsze niż o2.

(dla ciekawości: nie polecam robić poczty na yahoo)