Jaką pocztę elektroniczną polecacie?

Witam! Otóż zastanawiam się nad zmianą poczty elektronicznej. Aktualnie korzystam z o2.

A jaką wy polecacie? Żeby emiale zawsze dochodziły, szybko i w ogóle.

Najlepiej nie korzystać z usług polskich portali internetowych- to jedna wielka komercja i przereklamowanie. Z darmowych polecam gmail.com- prosty, wygodny interfejs (bez badziewnych kolorków itp.), mało lub wręcz brak spamu, możliwość szyfrowania połaczenia cały czas (nie tylko przy logowaniu), duża pojemność konta. Z wad to mały załącznik (10 MB) i nie pozwala wysyłać plików *.exe, ale z tym można sobie poradzić dopisując drugie rozszerzenie (dowolne, byle nie skojarzone z plikiem wykonywalnym).

www.gmail.com

Jeśli mają zawsze dochodzić, szybko i w ogóle, to nie ma nic godnego polecenia.

Natomiast, jeśli mają dochodzić częściej, szybciej i w ogóle lepiej ;), to pomyśl o koncie płatnym.

Płatne konto na dowolnym z popularnych serwisów jest znacznie lepsze pod kątem dostępności usługi, szybkości działania oraz większej gwarancji niezmienności treści, co jest niezbędne, gdy zaczniesz używać podpisu elektronicznego.

A na co mu płatne konto? Po mojemu to jest wyciąganie kasy od ludzi na zasadzie wysyłania takich ilości spamu, że człowieka szlag trafia i kupuje to konto. Szybkość działania? Gmail jest darmowy, a chodzi szybko.Dostępności? Nigdy nie miałem problemu z dostępem do skrzynki. większej gwarancji… No nie przesadzajmy- przypominam. Gdy sobie ustawimy to całe połaczenie ze skrzynką jest szyfrowane. Mówię ci wypróbuj gmaila- jest naprawdę dobry (sam używam go jako główną skrzynkę). :slight_smile:

Zdecydowanie polecam GMAIL.

Szybki, prosty w obsłudze, mało spamu 8)

o2 - do rejestracji na serwisach/forach i.t.p.

gmail - kontakt ze znajomymi

nie bede oryginalny i tez polece gmail

nie widze sensu w placeniu za skrzynke, korzystam z gmail jakies 1,5 roku i nie mialem zadnych problemow (maile ode mnie dochodza, maile do mnie tez dochodza, spamu ani innych pierdol nie dostaje i czego chciec wiecej? )

Gmail- bardzo pojemne konto, maile szybko docierają, spam idzie do osobnego folderu, czat [ostatnio często wykorzystuję ;)]. Ogólnie jak dla mnie najlepsze co może być. Miałam o2, wp, i żadne nie sprawdziło się tak jak Gmail.

Również nie będę orginalny i polecę GMail - zwłaszcza, że konto na Google to nie tylko mail - dostajesz m.in. dostęp do Google Calendar, który bardzo się przydaje.

a ja polece pino.pl nieograniczona pojemnosc za darmola

A ja używam poczty WP, z której mało jestem zadowolony, prawdę mówiąc nie jestem zadowolony, na moje konto wchodzę raz na Ruski rok, innych kont nie mam, mam GG i to mi wystarczy… 8)

Gmail

http://mail.google.com/mail/?hl=pl

viewtopic.php?f=6&t=230973

A ja za to polecam Windows Live Hotmail. Spamu nie dostaję, każdy mail dochodzi do mnie bardzo szybko. Skrzynka 5GB (bo po co komu więcej?). Wszystko za free.

Hotmail, można w łatwy sposób wrzucać zdjęcia i nie bawić się w Imageshacka gdzie jest ograniczenie na pojemność. I dosyć wygodny

I polecam jeszcze jakiś o2 czy tam wp do rejestracji w serwisach.