Jaka podkładka dla gracza do 40zł?

Cześć. Chciałem sobie kupić jakąś dobrą podkładkę pod mysz opytczną :slight_smile: żeby granie sprawiało większą przyjemność niż na standardowym badziewiu :slight_smile: Mam przeznaczone 40zł na ten cel (wliczając przesyłkę) Zastanawiałem się nad tymi podkładkami:

Steelpad qck

Corepad Eypad small

Glidepad big

C1 Rantopad

Ja mam Steelpad Qck, sprawuje się dobrze, tylko niestety trochę się brudzi, no ale wiadomo, szmacianka. W sumie mogę polecić Steelpada, z opisy ciekawie wygląda Glidepad big, ale nie miałem z nią styczności.

Mam sporo kumpli, którzy używają pierwszej podkładki i są zadowoleni:)

A pytanie po co pod myszą optyczną podkładka?

Ja miałem już dwie po 25 zł, strata pieniędzy pobrudziła mi się uprałem, już po podkładce, kupiłem drugą taką samą tylko inny kolor, tez się pobrudziła, a swoją drogą, lepiej bez podkładki, większa swoboda, i wygodniej.

dokładnie, najlepiej myszke bez podkladki, mialem jedną za 30 zł i mnie wkurzała, jak wyjeżdżałem za nią. Miałem ją może z miesiąc i oddałem bratu.

To nie wina podkładki, lecz wprawy we władaniu myszką :wink:

Ja polecam kolorowy blok techniczny formatu A3 :lol: :stuck_out_tongue:

Może wydać się to wam śmieszne ale naprawde,pracuje mi sie lepiej na kartce papieru której bok wsuwam sobie pod taką mape którą mam na biurku (taka twarda podkładka) i kartka nie jeździ a pracuje się wyśmienicie :wink: .

Bez obrazy ale to nie wina podkładki tylko twojego niechlujstwa :roll: moja"podkładka" pod mysz(kartka papieru) wytrzymuje 2 tygodnie (wymieniam ponieważ się przeciera).

Po co wydawać 40 zł na podkładkę ?? skoro można pod optyczna myszę podłożyć zwykłą białą kartkę formatu A4 bądź też kupić szmacianą za max 10 zł? jeśli nie masz dobrej myszki typu razer itd tych droższych to podkładka ci tu nic nie da :slight_smile:

Dobry gamepad napewno poprawia komfort grania. Jakoś nie idzie mi grać na kartce papieru :stuck_out_tongue:

Mam bardzo fajną myszkę do grania, a używam podkładki materiałowej za 3,99zł :wink:

Sprawuje się wyśmienicie.

http://www.m-house.pl/index.php?akcja=p … id_pro=465

Są po prostu świetne:) Mają piękne wzory i się bardzo łatwo czyszczą. Nigdy się nie przesuwa.

heh a ja gram bez podkładki a myszka za 19.99 :smiley: i ma nawet Dwu klik :smiley: