Jaka przyczyna,że brak sterowników zaawansowanych

(Herek P) #1

Witam! Jaka może być przyczyna tego,że nie są widoczne "sterowniki zaawansowane" w "opcjach" "regulacji głośności"? Nie mogę sie do nich dostać, by skonfigurować tam wzmocnienie mikrofonu dla programu skype?... i prawdopodobnie dlatego nie działa mi mikrofon (ja słyszę a mnie nie).

(::lemon96::) #2

Nad opcją "sterowniki zaawansowane" masz "właściwości", w które musisz wejść i zaznaczyć wszystko...

(Herek P) #3

zaraz sprawdzę czy pójdzie

W dniu 19.04.2008 , o godzinie 14:05 został dopisany post przez herek

tu mam wszystko ustawione jak wyczytałem na forum i w tekstach pomocy lecz nie mogę dostać się w te stery zaaw. by ustawic wzmocnienie mikrofonu. nie wiem jak to zmienić

(::lemon96::) #4

Jak masz wszystko zaznaczone to powinno być większe okno i pod niektórymi suwakami powinieneś mieć zaawansowane i tam jest ta opcja mikrofonu

Albo wejdź w panel sterowania > Dźwięki i urządzenia audio > kliknij w zakładkę Audio > tam gdzie masz ikonę mikrofonu klikasz w Głośność > Zaawansowane (pod suwakiem: głośność mikrofonu - daj go na maxa) > i masz opcję zwiększenie wydajności mikrofonu :slight_smile:

(Herek P) #5

tak wiem o ty,że powinno sie pokazać okno "zaawansowane" lecz u mnie w ogóle tego nie ma. Tak samo jak nie ma okna odnośnie konfiguracji mikrofonu w "mowie" "panelu sterowania" pod tym suwakiem odnośnie szybkości mowy

(::lemon96::) #6

Może jakiś robaczek. Ja np nie miałem zakładek we właściwościach ekranu. Wrzuć logi ktoś ci sprawdzi na forum

(Herek P) #7

jaki logi? ja to uczynić? jestem początkujący.

(::lemon96::) #8

Tutaj masz wszystko wytłumaczone > viewtopic.php?f=16&t=36654[\*]

(Herek P) #9

dzięki lemon96! pomyślę jeszcze nad tym! pozdro!

W dniu 19.04.2008 , o godzinie 14:50 został dopisany post przez herek

powiedz mi jeszcze gdzie najlepiej wrzucić logi?

(::lemon96::) #10

Jeszcze spróbuj kliknąć na "sterowniki zaawansowane" w opcjach głośności (głośnik w tray'u). Po przez kliknięcie zaznaczysz haczykiem i może pojawi się upragniona opcja :slight_smile: Wydaje mi się, że właśnie tu jest pies pogrzebany.

A logi wrzuć w tematykę vortalu o nazwie "Bezpieczeństwo i logi HijackThis"

(Herek P) #11

dzięki lemon! mikrofon już działa. postawiłem system od nowa i jest ok! dzięki za pomoc!